Regl öncesi kasıkta ağrı

Ben de Kasımda cektirdim ama henüz bir şey yok. Adet olunca aşılama tedavisine başlayacağız artık. Hayırlısı olsun hakkımızda.
Bende ayni, eger gebelik olmazsa adet olmak icin cebelleşmem.lazim adette olamiyorum stresten. Olursam 2. Gunu gel dedi hap verecekmis. Sonra yumurtalarin büyüklüğüne bakacakmis. Catlatma ignesi verecekmiş dediği saatte vurulacakmis igne. Dedigi günlerde iliski olacakmış. Sanirim asilamada öteki ay olur

İnşallah gerek kalmadan hamile kalırız. Yaşınız çok gençmiş daha. 25 yaşında bu kadar gebelik stresine girmeyin.

Yumurtlamanın 17inci günündeyim dün sabah kaset test negatif. Bugün göğüslerimin ilk kez böyle acıdığını görüyorum. Acıdan ağlasam yeri umarım bu ay bu kadar sıkıntıyı regl için çekmiyoruzdur

Isin kotu yani evlendim evleneli ilk aylarda regl agrisi cektim. Sonrasinda ne regl olabildim dogru duzgun, olsamda agri cekmedim. Ilk defa böyle agrilar oluyo kac zaman sonra, belki hsgden kaynaklıdır benimki bilemedim

34 İki düştüğüm var. Son düşükten 20 ay geçti hamile kalamayınca yaşım dolayısıyla da aşılamaya başlamayı uygun gördü doktorum.
34 mü şaşırdım valla suan, hayırlısı olsun inşallah asilamaya gerek.kalmaz, kalsa bile insallah ilkinde tutar. Birde neden düşük oluyodu bununda sebebine Bakmak lazim
Ay bide aklima ne geldi benim su 2 gündür filan basim cok.hafif dönüyor normalde olmazdi.

Araştırıldı her şey. Hayırlısını versin Rabbim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…