regl gününüz yaklaşınca büyük idrarınızda degişiklik oluyormu ?

E

EU3

Ziyaretçi
regl gününüz yaklaşınca büyük idrarınızda degişiklik oluyormu
bıraz abes bı soru oldu dıyeceksınz ama (hani hamile olunca kabızlık oluyormuşya)
benımde her regl gunum yaklaştıkca ishal gibi oluyorum. sizlerin nasıl acaba her hamile olanda ilk ogrendıgı zamanlrda kabızlık oldumu acaba?anlatabıldım mı sormak istedıgımı.tesekkureer

lutfen arkadaşlar özel deyıpte cvplamamzlık yapmayın yorumlarınza ihtiyacım var sadece bana özelmı ishal durumu merk edıyorum

canım ben hiç öyle bi değişiklik yaşamıyorum.doğdum doğalı kabızlık yaşadığım için galıba :sm_confused:

evet benimde öyle
normal zamanlarda kabız gibi olurum
ama regl zamanım yaklaştığında normale dönüyor,şikayetim kalmıyor

bende sürekli kabızlık çektiğim için bi fark ayırt edemiyorum....

canım bende ishal gibi olurum reglim yaklaştıkça ve hamile olunca bun daha çok artı rahatsız edecek şekilde iki hamileleğimdede..

ben regli olmadan 1 gün önce ishal olurum ozamn anlıyrm reglimin ne zamn geliceğini

hamilleindede ishalmı oldun canım.
Ben ilk hamilleımde nasıloldu hıç anlamdım hatırlamıyorum yanı.ama simdi her adetım yaklaştıkca ishal oluyorum
canım bende ishal gibi olurum reglim yaklaştıkça ve hamile olunca bun daha çok artı rahatsız edecek şekilde iki hamileleğimdede..

hiç dikkat etmedim
ama edeceğim bakalım CADIARZU

İşte her ay hamile olmadığımı adete 1 gün kala bahsettiğin şekilde anlıyorum canım.Aylardır bu şekilde bu olay.Adım gibi emin oluyorum ..Artık vücut dilimide anlıyorum.Teste bile gerek kalmıyorr.:1ninca:

Canım benimde hamileliğimden önce kabızlık sorunum vardı. Fakat hamileliğimin başından beri kabız olmadım çok şükür. Yediklerimle alakalı olduğunu düşünüyorum. Devamlı meyve ve sebze ağırlıklı beslendiğim için herhalde. Şuan 22+5 haftalığım.
Afedersiniz ama koyu yeşil, çamur gibi yapıyorum. Hep böyle.

regl gününüz yaklaşınca büyük idrarınızda degişiklik oluyormu
bıraz abes bı soru oldu dıyeceksınz ama (hani hamile olunca kabızlık oluyormuşya)
benımde her regl gunum yaklaştıkca ishal gibi oluyorum. sizlerin nasıl acaba her hamile olanda ilk ogrendıgı zamanlrda kabızlık oldumu acaba?anlatabıldım mı sormak istedıgımı.tesekkureer

Ben kabızlık problemi yaşamıyorum hamileliğimde. Hatta tam tersi. Zaman zaman ishal de oluyorum ama adet tarihime denk gelen günlerde mi bilmiyorum.

Yalnız "büyük idrar " demişsin de. Türkçede böyle bir kullanım yok. Bahsettiğin şey idrar değil. Küçük tuvalet, büyük tuvalet diye geçer...

adet zamanlarimda bende de büyük tuvaletimde hep bir degisiklik olurdu sanki ishal olcakmisim gibi hisseder tuvalette oturup kalkmamak isterdim..
simdi hamileyim ve bende hamileligin ilk belirtisi hayatimda hic olmadigim kadar bir kabizlik oldu..cikarana kadar deli olmustum kanama bile yapti hatta
hemilelikten dolayi da arada yine kabizlik yasiyorum ama gecici durumlar

kaydirigubbakcemile3Bumuyanii delii karıı geldim arkandann gelme dedin ama geldi benim kırmızı kafalar dün :roflol:

Geçen ay aşılama sonucunu bile bu yöntemle anlamıştım.Annem diyo belli olmaz dur hele ..Yok yok anne biliyom ben gelecek kırmızılar sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
:roflol::roflol::roflol:

canım benim de öyle.ama ben kan hapı kullanıyorum gebelikten dolayı.biraz da buna bağlıyorum.doktorum da söylemişti zaten.

azcık umutlanmk istıyorum artık benyaaatım yakalşıyor ya yıne ishal gibi olmaya başladım ama gripbim hastayım belkı ondandır dıye dusunmeye de calışıyorum hamileolupta ishal olan yanı hamilleiğin ilk zamnalrında ishal olan yokmuuu.genelde kabızlık oluyomuşya hamileleıkte

Ben kabızlık problemi yaşamıyorum hamileliğimde. Hatta tam tersi. Zaman zaman ishal de oluyorum ama adet tarihime denk gelen günlerde mi bilmiyorum.

Yalnız "büyük idrar " demişsin de. Türkçede böyle bir kullanım yok. Bahsettiğin şey idrar değil. Küçük tuvalet, büyük tuvalet diye geçer...
anlayan anladı canım sğl

ıshal olmadım kzılarnorml sekılde adetım hatta zorlanıyorum buay .inş guzel biseye işarettir :)

X