Regl gününe 3 gün kala hamilelik belirtileri????

Bu süreçte bize en gerekmeyen şey stres 5 aydır her ay aynı durumdaydım inanın. Sizi cok iyi anlıyorum. Test için acele etmenize hiç gerek yok rahatlayın sadece. Erkenden öğrenmek de apayrı bir stres cunku. Doktora gidiyorsunuz beta hcg henuz 100 bile değil. Doktor niye geldin der gibi bakıyor 2 hafta sonra gel diyor. Kese bile gorunmedi bende cunku gecikmeden 3 gün sonra gittim hemen doktora. Kafanızı meşgul edecek aktivitelere yönelmenizi tavsiye ederim nacizane. Umarim kolaylikla ve sağlıkla buradan güzel haberi yazacaksiniz

Biz 9 aydır deniyoruz her şeyi hamileliğe yoruyorum artık beynimde benimle dalga geçiyor resmen geçen ay hiç yaşamadığım göğüs ağrısı yaşadım yumurtlamadan sonra ama sonuç yine hüsran. Bakalım ben de ayın 13'ünü bekliyorum Hakkımızda Hayırlısı olsun inşallah.

Sızın hırmon sorununuz var mı bende 7-8 aydır ovulasyon testıyle denıyorum hala kalamadım

benim geçen ay 13 gün geçti dedim hamileyim kesin herşeyi hamilelik belirtilerine yoruyorum falan sabah kalkıyorum midem kazınıyo gibi v.s lakin hamile değilmişim yani yukarıda da bahsedildiği gibi beklentiye girmemek gerekiyo isteyen hepimize anneliği tattırsın rabbim

9 ay önce gitmiştim sadece alttan muayene etti sağ tarafta çikolata kisti var demişti ama daha sonra gittiğimde yok olduğunu söylemişti sanırım regli ile atılmış. Aynı zamanda şeker hastalığımda var benim. Bu ay da hamile kalmazsam hormonlarım için gideceğim doktora. Siz baktırdınız mı ?
Sızın hırmon sorununuz var mı bende 7-8 aydır ovulasyon testıyle denıyorum hala kalamadım

Sabah uyanınca göğüslerimi kontrol ediyorum inmiş 3 dk sonra şişmeye başlıyor sat 9 mayıs Bat 7 haziran kızlar normal mi

Aynen benim de aynıymış ben vazgeçiyorum hanımlar test yaptım biraz önce dayanamayıp ama negatif ama hala adet belirtim yok belli ki stresten kaynaklı

Hayır baktırmadım

Amin evet benim de oyle

Bu ayda mesela sol tarafım ağrıyor hep başımın sol tarafı ağrıyor. Belimin sol tarafı ağrıyor sol bacağım ağrıyor bakalım daha neler göreceğiz

Merhabalar sonuç ne oldu peki şu an aynı şeyleri ben de yasiyorm da

Canım adet gecikmenin kaçıncı günü kan verdin ve bet hcg sonucun kaç çıktı acaba?

benimde üç gün var kasık ağrısı göğüs sızlaması sabahları mide bulantısı bakalım ne cıkıcakkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…