Regl günü geçmiş ve gebelik testi negatif olanlar

Liliyy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2011
31
0
Merhaba Arkadaşlar,
2 aydır siteyi takip etmeye çalışıyorum, bugün regl günü geçmiş ve test sonuçları negatif olan kişilerle çok karşılaştım. Benimde bu sorunum var, nedeni nedir sizce? Satim 4 Kasım' dı fakat hala regl olmadım. Bu zamana kadar belirti olarak losyon şeklinde akıntım, kasıkta sancı ve kirpikleri de karışma oldu. Şimdiye kadar evde test yaptım en son bu sabah ilk idrarımla yaptım ama sonuç negatif. Regl güm 4 gün gecikti bazı belirtilerimde var, aa unutmadan bide ayın 29 unda selpağa açık pembe akıntı geldi ve bir daha lekelenme olmadı. Acaba hamilelik varmıdır? sonuç negatif ise neder regl olamıyoruz?

Evde yapılan testler eğer pozitif se kesin negatifse kesin olmadığını belirtiyorlar canım

Bende senin gibiyim adetimden tam 1 hafta geçti evde test yaptım ikinci çizgi silik çıktı

Lekelerim geliyo ve tıpkı adet olacakmışım gibi sancılanıyorum arada

Ben kan testi verdim yarın sonucu alacam kan testi yaptırmadan kesin birşey söylememek lazım

Liliyy arkadaşım hamılesın gıbı gelıyo bana..kesınlıkle kan testı yaptır,ıdrar testlerıne guvenme..cunku belırttıgın durum hamılelıgı gösterıyo..!
hakkında hayırlısı olsun hamıle değilsen de bu bir işaret olabılır belkı de zamanı geldıgını söyluyodur rabbım :))

Evde yapılan testler eğer pozitif se kesin negatifse kesin olmadığını belirtiyorlar canım

Bende senin gibiyim adetimden tam 1 hafta geçti evde test yaptım ikinci çizgi silik çıktı

Lekelerim geliyo ve tıpkı adet olacakmışım gibi sancılanıyorum arada

Ben kan testi verdim yarın sonucu alacam kan testi yaptırmadan kesin birşey söylememek lazım

canım senin ikinci çizgin silikte olsa çıkmış, benim tek çizgi. İnşallah yarın güzel haberlerini alırız, mutlaka haber ver bizede

Liliyy arkadaşım hamılesın gıbı gelıyo bana..kesınlıkle kan testı yaptır,ıdrar testlerıne guvenme..cunku belırttıgın durum hamılelıgı gösterıyo..!
hakkında hayırlısı olsun hamıle değilsen de bu bir işaret olabılır belkı de zamanı geldıgını söyluyodur rabbım :))

: ) umarım öyledir tatlım, birkaç gün daha geçsin öyle yaptırayım diyorum

beta hcg değerim 2binin üzerinde çıktı

Büyük ihtimal Hamileyim

Doktora gidecem bugün keseye bakmaları gerekiyormuş

Biraz erken geldi ama bakalım

cnm 13 gun gecti testler hep negatif ama dun doktora gittim kan pozitif adet olcagım gun yumurtlamışım adet olmadıkça umut devam etmeli,

tebrik ederim canım, benimde umudum devam ediyor bugünde adetcolmadım :) dr keseyi gördümü peki

yok cnm daha çok yeni olduğu için keseyi hemen göremeyecegımızı haftaya yeniden gitmem gerektiğni söledi tebriklerin içiin çok teşşş

arkadşlar benmde adetm tam 17 gün gecikti idrr testi negatf çıktı pazrtesi kan tahlili yaptrcm işnlh hamişimdir... gecen ay 13 gün gecikmyle adet olmuştum 10 güne kadr umut etmiyorum ama 17 gün oldu çok umutlandım... polikistik overm var yumurtlamam düznsiz adetlermde düzensiz oluyo ama hiç bukdr geciktiği yoktu... sürekli gelen bi akıntım bel ağrım ve zamn zamn mide bulntım oluyo işnlh hamileymdr adetten olmuyodur bu belrtiler :KK43:
RABBİM hepimize nasip etsin hayrlı evlatlar ....

arkadşlar benmde adetm tam 17 gün gecikti idrr testi negatf çıktı pazrtesi kan tahlili yaptrcm işnlh hamişimdir... gecen ay 13 gün gecikmyle adet olmuştum 10 güne kadr umut etmiyorum ama 17 gün oldu çok umutlandım... polikistik overm var yumurtlamam düznsiz adetlermde düzensiz oluyo ama hiç bukdr geciktiği yoktu... sürekli gelen bi akıntım bel ağrım ve zamn zamn mide bulntım oluyo işnlh hamileymdr adetten olmuyodur bu belrtiler :KK43:

ayy inanamıyorum ya 13 gün sonra adet mi oldun, benimde 6 gün oldu. o zaman ben hiç ümitlenmeyeyim adet olma ihtimalim çok yüksek. ben cok duzenli adet olurum ama, simdi senin durumunu okuyunca moralim bozuldu :KK43:

ayy inanamıyorum ya 13 gün sonra adet mi oldun, benimde 6 gün oldu. o zaman ben hiç ümitlenmeyeyim adet olma ihtimalim çok yüksek. ben cok duzenli adet olurum ama, simdi senin durumunu okuyunca moralim bozuldu :KK43:

malesf cnm :KK43: birde beni düşün 13 gün geckmenın sonunda adet oldum şmdi 18 gün geckti birde bu geckmenın üstüne adet görürsem bittim :KK43: psikolojım bozuldu artk :KK43: RABBİM en kısa zamnda verir işnlh bizlere... işnlh adetinin geckme sebebi gebelktr canım...

malesf cnm :KK43: birde beni düşün 13 gün geckmenın sonunda adet oldum şmdi 18 gün geckti birde bu geckmenın üstüne adet görürsem bittim :KK43: psikolojım bozuldu artk :KK43: RABBİM en kısa zamnda verir işnlh bizlere... işnlh adetinin geckme sebebi gebelktr canım...

ayy canım benim inşallah 18 günden sonra oyle birşey olmaz, ama olursa da kendini bırakma o zaman hersey dahada olumsuzlaşır. Psikolojin bozulursa, direncin kalmaz hamile kalmanda zorlaşır.moralini yüksek tutki bebişin sağlıklı gelsin annesine :) Allah hayırlısını nasip etsin hepimize...

ben varım.
6 gün gecikti. idrar-kan testleri negatif.
kan testini bat'tan 1 gün sonra yapmıştım. tekrarlamalımıyım karar veremedim :44:

canm sni en iyi ben anlarım sanırım... bnde pcoluyum iki ay geciktiğini bilirim adetimin...ama tedavi görüyorum şimdi iki aydr düzenliydi ama bu ay 4 gün geçti yine.. test yaptım tek çizgi.. napıcanı şaşırdım çoookkk istiyorum bebeğimin olmasını inşallah vardır. korkuyorm kan tahlili yaptırmaya ya negatif çıkarsa.. çok yaşadım bunu dünyam başıma yıkılıyo:KK50: Rabbim tüm isteyenlere versin inşallah..

canm sni en iyi ben anlarım sanırım... bnde pcoluyum iki ay geciktiğini bilirim adetimin...ama tedavi görüyorum şimdi iki aydr düzenliydi ama bu ay 4 gün geçti yine.. test yaptım tek çizgi.. napıcanı şaşırdım çoookkk istiyorum bebeğimin olmasını inşallah vardır. korkuyorm kan tahlili yaptırmaya ya negatif çıkarsa.. çok yaşadım bunu dünyam başıma yıkılıyo:KK50: Rabbim tüm isteyenlere versin inşallah..

işnlh cnm benmde 3 ay düzenli oldu 35 gün arayla oldum gecen ay 13 gün geckdi şimdi ise 21 gün gebelikte yok kafayı yicem ama ilk düşüğümde 2 ayda hamile kalmıştım şmdi 5 ay oldu bişey yok şmdi tedaviye başlıcam yumrtlamayı desdekleyici ilaçlar kullanıcam adet olmamı bekliyorum 3. günü başlıcaz :KK43: sen gebelikl geçrdin mi hiç canım ya bu kistlern bukadr önmli rolü var mı gebe kalmakta hadi var dicem ilk gebeliğimde çok kolay gebe kalmıştım o zmnalr bu kadr strerste etmiyodum ondan mı acaba :KK43: annemde teyzemde de var onlarn ki daha da büyük hem benmkiler inci tanesi büyüklüğünde yumrtalık yapım polikistikten oluşuyo :KK43: ne kadr zmndr gebelk istiyosun canım işnlh rabbim bekletmez daha fazla bizleri yeni yıl yeni umtlar güzl haberlerle gelr işnhlll :)

ayy canım benim inşallah 18 günden sonra oyle birşey olmaz, ama olursa da kendini bırakma o zaman hersey dahada olumsuzlaşır. Psikolojin bozulursa, direncin kalmaz hamile kalmanda zorlaşır.moralini yüksek tutki bebişin sağlıklı gelsin annesine :) Allah hayırlısını nasip etsin hepimize...

mlesf cnm gebelk yok :KK43: moralimi mecbur yüksek tutucam ki daha koly gebe kalabileyim stres çok etkiliyo hamile kalmayı işnlh dAHA fazla bekletmez rabbm geleck ay hamilelik hbrleri verirz işnlh birbirine :)

bu ayy aynı şeyi yaşadımmm bir hafta geçtiği halde negatiftiii heppp dünde hasta oldun zatyennnn hayırlısı herkezszeee

X