Aile Planlaması regl günü değiştirme

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
ben tecrübemi paylaştım kaldı ki kimseyi tehlikeli şeylere teşvik etmiyorum.
bunlar doktor onayı olmadan kalkışılacak işler değil.

ben de tecrübemi paylaşmıştım, çevremde bu yöntemi kullanan çok kişi var zaten mesajımda da demiştim arkadaş doktora gitmeden ilaca başlamasın diye belki ilaç kullanmayı bünyesi kaldırmayacak. burdaki konuların hepsi fikir olsun diye açılıyor kimse teşhis koymuyor

cnm bence doktora git ve öyle kullan gününüde doktor ayarlasın benimde düğünüme denk geliyordu ben geçiktirici kullandım düğünüm 11 indeydi 5 gün öncesinden başladım ve ayın 20sine kadar kullandım ama doktor kontrolündeydi

bu arada burda herkes konu açıyor ve bizlerde bildiklerimizi söylüyoruz zaten konu açan kişinin burada fikir alıp doktora gitmesi gerekir kimse kimseyi yönlendiremez herkeste düşündüğünü yazmakta özgür

arkadaşlar bi eczacıya danışsam yeterli bilgi verebilir mi?hesaplarma göre tam 22 haziranda hasta olucam. şu anda doktora gitmek pek istemiyorum. sigortam yok. ya da gidip ben sadece danışmak amacıyla gelmiştim desem?

arkadaşlar lütfen tartışma yapmayalım fikirleşiyoruz sadece.ben en doğru olanı yapmaya çalışıcam. tecrübelerinizden faydalanmaya çalışıyorum. bu konu yüzünden gerginlik olursa çok üzülürüm.

adet qeciktirici haplada erkene alabilirsin.bnimde tatile cıkacaqım zaman hastalıqıma denk qeleceqi icin ole yapmayı planlıorm.1hafta öncesine alcam hastalıqımı.) biliyorum pek saqlıklı bisy deqil ama senede bi kere kullanılmasında bi zarar yok eczacılarda öle önerior saten.hapın adıda primolut bi arastr istersen daha öncede kullandm bn adet düzenimde bi bozulma olmadı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…