Regl e 4 gün kala belirtimi bilmiyorum ama gün gün yazacağım buraya sonucu hep beraber görelim 🐄🤰🏻sizin belirtileriniz neler??

Sanırım menapoza giriyorum 😔 test negatif regl nerdeyse yok damla damla anca geliyo bugün şakır şakır akması lazımdı 😒 bu ay tekrar doktora gidicem eğer menapoza giriyorsam hemen eşime benden boşanmasını söylicem
Saçmalamayın😥😥 boşanmak için gerekçe değil umarım değildir daha kaç yaşındasınız herkesin başına gelebilir erkeklerde de bir sürü sorun var ama zaten menapoz cinselliğe engel değil

Merhaba kızlar, reglim 4 gün gecikti innovita test vardı. Onu yaptım. Bir an çift çizgiyi görünce sevindim. Negatif olsa da çift çizgi oluyormuş. Acaba var mı yok mu anlamadım. Yolculuk yaptım regli ondan da gecikmiş olabilir mi bilemedim. Başka teste yok.
IMG20240901190153.jpg
Screenshot_2024-09-01-19-00-09-11_5a351068dae84964efd3bc6808f60b72.jpg

İnşallah olur ama regl olursan olduğunda herzamankinden daha kötü olucaksın bende senin gibi umut saçıyordum etrafıma regl olmadan önce ama malesef 😔
Kesin hamileyim diye değil ki umudum
Stres yapmıyorum şuan kullandığım iğne ilaç sürecini yaşamamış gibi yapıyorum
Test yapmıyorum
Bu psikolojimi daha rahat hissettiriyor ve bence kafam ne kadar rahat olursa hormonlarım o kadar düzgün çalışır diye düşünüyorum
Hala umut saçmaya devam et 🌺

X