Ramazan'ı dolu dolu geçirelim. Buyrun güzel hanımlar..

Hanımlar bu mübarek günde bu zikirleri mutlaka ama mutlaka okuyun! En az 100 kere.. İsterseniz zikirlerin anlamınıda hemen yazabilirim. Regl döneminde olan güzel hanımlarım siz de bunları okuyabilirsiniz. Geceniz mübarek dualarınız kabul olsun. NOLUR OKUYUN.

1- Bismillahi Subhanallahi ve Bihamdihi

2- La ilahe illallahu vahdehu laşerike leh, lehu'l mülkü ve lehu'l hamdü ve hüve alâ külli şey'in kadir.

3- La ilahe illallahu'l Melikül Hakkul Mübin.

4- La ilahe illallah

5- La havle vela kuvvete illa billah.

6-Sübhanallahi ve bi-hamdihi subhanallahil azim.

7-Sübhanallahi velhamdülillahi vela ilahe illallahü vallahü ekber.

8-Estağfirullah

9- Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed.

Canım Allah razı olsun okuycam brazdan bende arastryrdum ne yapsam bu aksam ne okusaam dıye

Tevbe suresının son ayetı oluyor manası

Bundan sonra eğer onlar dönerlerse, o zaman onlara şöyle de: “Bana, Allah yeter (kâfidir), O'ndan başka ilâh yoktur. Ben, Allah'a tevekkül ettim (güvendim). Ve O, azîm arşın Rabbidir.

neden canım olur ekle:KK12:

Bılmıyrum kı ben pek gıremedım bugun takıp edemedım kesın bdv de banlanmıstır :) ısmınıde degıstrmıs marlymarlyn yapmıs bak ustte grı yazıyor :)

O halde hz Yunus un duasını okuyalım cok faydalı bır dua

la ilahe illa ente subhaneke inni küntü minezzalimin "

Yûnus Peygamberin Duası
«Zünnûn’u da hatırla. Hani öfkelenerek (halkından ayrılıp) gitmişti de kendisini asla sıkıştırmayacağımızı sanmıştı. Derken karanlıklar içinde, “Senden başka hiçbir ilah yoktur. Seni eksikliklerden uzak tutarım. Ben gerçekten (nefsine) zulmedenlerden oldum” diye dua etti. Biz de duasını kabul ettik ve kendisini kederden kurtardık. İşte biz mü’minleri böyle kurtarırız.»(Enbiya Sûresi, 87-88)

Bılmıyrum kı ben pek gıremedım bugun takıp edemedım kesın bdv de banlanmıstır :) ısmınıde degıstrmıs marlymarlyn yapmıs bak ustte grı yazıyor :)

O halde hz Yunus un duasını okuyalım cok faydalı bır dua

la ilahe illa ente subhaneke inni küntü minezzalimin "

Yûnus Peygamberin Duası
«Zünnûn’u da hatırla. Hani öfkelenerek (halkından ayrılıp) gitmişti de kendisini asla sıkıştırmayacağımızı sanmıştı. Derken karanlıklar içinde, “Senden başka hiçbir ilah yoktur. Seni eksikliklerden uzak tutarım. Ben gerçekten (nefsine) zulmedenlerden oldum” diye dua etti. Biz de duasını kabul ettik ve kendisini kederden kurtardık. İşte biz mü’minleri böyle kurtarırız.»(Enbiya Sûresi, 87-88)
anladım canım tamam okuyacam:dua::dua:

X