Ramazan'ı dolu dolu geçirelim. Buyrun güzel hanımlar..

Hayırlı akşamlar kızlar
Ben Yazamasam da şuan için takipteyim. Ancak perşembe günkü sınavım, çalışmalarım, diğer dua grubum ve Kadir gecesi olabilmesi ihtimaline karşı dualarım olduğu için bazı duaları tamamlayamadım. İnşallah perşembeden sonra aranızda daha aktif olabilirim :)

Bugünkü zikrimiz;
La ilahe illallah❤️ (100 kere)

ve Ya Allah ismi şerifini 100 kere okuyalım inşaallah. Ardından Peygamberimize(sav) bol bol salavat getirelim.

Unutmayalım, belki bugün Kadir gecesini yaşıyoruz. Dualarınızı edin, yürekten isteyin. Namazlarınızı Allah için aksatmayın. Dualarınızın başlangıcına ve bitimine salavat ekleyin. Günlük fatiha ve ihlas surelerini dilediğiniz sayıda okuyun. Fatiha ve İhlas suresinin faziletleri zaten bir harika.. Lütfen aksatmayın. Namazlarınızı geciktirmeyin. Gece itikafa çekilin bir odanızda veya balkonunuzda.. İnanın ruhunuzun bu huzura ihtiyacı var. Allah kabul etsin benim güzel hanımlarım. ❤️

image.jpeg

zikirleri çektim allah senden razı olsun evlimisin bekar mısın
bilmiyorum allah dularını kabül etsin
sen yaz ben çekeyim zikirleri nefesimiz yetene kadar:dua::KK68::KK68:

Allahım senden de razı olsun. Musmutlu oldum mesajına ve duana :)❤️ Allah seninde tüm dualarını kabul eylesin, hayırlı bir ömür nasip eylesin. Bugünde zikirleri paylaşacağım, şimdiden Allah kabul etsin. ❤️

Meraba kızlar bende bugunku zıkırlerı cektım elımden geldıgınce ugrarım buraya su aralaar reglyım ama zıkıre manı degıl dıye bılıyrum Allah zıkırlerımızı kabul etsın duaarımızıda...

kızlar cuma gecesı kadır gecesı o gece bayanlar camıye gıdebılırmı?gidebılıyorsa kacta gıtmem lazım?

Canım yatsı namazndan bes dk once gt teravıh kılınır brde dnrasnda tesbıh namazı kılınır cemaatle dua edılır arada ılahıler ck guzel olyo kadır gecesı camıler bu sene cok ıstemıstım benm adetıme denk geldı gıdemycem :KK43:

X