Ramazanda Tefriciyye

Ben de katılmak îsterim arkadaşlar .. Ancak şu dönemler benim için çok hareketli geçiyor diğer dualar da var.. Söylemek istediğim şu düzenli okurum ancak az sayıda okuyabilirim.. Bu şekilde katılabilirmiyim ?
Canım istersen ekleyelim. Ortak sayıyı belirleyelim. Sonrasını fazla okumak isteyen arkadaş olursa ona veririz olur mu?

Uygulamalardan indirdim başladığı zaman oradan çekerim inşallah çabuk ezberlerimde zikirmatiklede çekerim kızlar siz nasıl okuyorsunuz :)

Uygulamalardan indirdim başladığı zaman oradan çekerim inşallah çabuk ezberlerimde zikirmatiklede çekerim kızlar siz nasıl okuyorsunuz :)

Ben direk ezberlemedim canım. Ama okurken bir baktım yarıdan çoğunu zaten ezberlemişim. En güzeli ezberlemek. Her yerde rahatlıkla okursun böylece:

Beni de ekler misiniz nasil yapilacak herkes kendi duasini yazacak onu mu okuyup niyetlenicez yoksa salavat bitimi herkes kendi duasini mi yapacak :) :)

Beni de ekler misiniz nasil yapilacak herkes kendi duasini yazacak onu mu okuyup niyetlenicez yoksa salavat bitimi herkes kendi duasini mi yapacak :) :)
Hoşgeldin canım. Liste tamamlanınca 4444 ü bölücez herkese . 4 veya 5 günde bir kişiye okumayı planlıyoruz. Tek şartımız herkesin zamanında düzenli okuması. Sırası gelenin duasını paylaşıyoruz. Ekliyorum seni de o zaman.

X