Ramazanda Tefriciyye

kimse kimsenin hakkını yemesin okuyabilecekler başlasın,naracımda iyi toparlıyor yinede allah razı olsun,nara ben200 okudum toplam 500 oldu canım[/QUOTE
Bu duanın gücüne çok inanıyorum. Ancak o kadar düzensiz oldu ki hevesim çok kırıldı. İnanın kendi duamı bile tamamlayamadım. Çünkü eksik kalanlar okundumu . okuyan kime okudu onu bilemedim. Hatta naracım senin duanı bile okuyamadım hevesim kırıldığı için. 2.duan olduğu için de muhtemelen.
bir kaç güne tamamlayacağım inşallah.
Yeni listeye söylediğiniz gibi emin olan arkadaşlar okusun. Hakta geçmesin.

raziyim canim. 5kisi olalim her kisiye 800 dussun 3gune deyil de bir haftaya okuyalim amma dakik okuyanlar olsun. yoksa boyle benim de hevesim olmuyor.duam kabul olmuyor diye icime subhe doluyor ((([

nara canım bn 200 daha okudum 30 daha okurum bitir canım sen biliyorsun düzenli okuyanları liste yaparsın, başlarız bana haber verde olmazssa yarın ben kendim başlıyacağım cuma başlanması daha güzelmiş

ben hafta sonu yokum gelince yazarım,farmasi melisa ayna nerede acaba bikaç kişi vardı iyi okuyan,haftaya başlarız inşallah ben bugün kendime başlayım inşallah bitiririm

ARKADAŞLAR BENİMKİ TAVSİYE. SONUÇTA YENİ KATILDIM LİSTEYE. ÇOK ESKİ EMEK VEREN ARKADAŞLAR VAR ARANIZDA.
RAHATSIZ OLUYORSANIZ AYRILABİLİRİM

X