Popüler Konu Ramazanda İftar ve Sahur Menülerimiz (2021)

Kizlar bende bugün annem yeşil fasulye gondermis yanına mercimek çorbası yaptım eşimde gelirken lor peyniri tatlısı almış en sevdiğim bu sene ramazan biraz halsizligimden dolayı yemeklere ozenemiyorum ama hepinizin menuleriniz çok güzel
Allah kabul etsin ellerinize sağlık...ben tutamıyorum oruç bu covid yere serdi beni :KK43:

Kizlar bende bugün annem yeşil fasulye gondermis yanına mercimek çorbası yaptım eşimde gelirken lor peyniri tatlısı almış en sevdiğim bu sene ramazan biraz halsizligimden dolayı yemeklere ozenemiyorum ama hepinizin menuleriniz çok güzel
Allah kabul etsin ellerinize sağlık...ben tutamıyorum oruç bu covid yere serdi beni :KK43:
Çocuğunuz nasıl oldu ? Daha iyidir inşallah...

Bugun çok hastayim.Maalesef oruç tutamadım. Dualariniza talibim .
Ikindiye kadar yattim.Oglumla ilgilenemedim hircinlasti .Bi agri kesici alip mutfaga gectim.Sukur ki esime iftar hazırladim
Iftar Menümüz
Tavuklu Bezelye (dünden )
Bulgur Pilavı (dünden)
Zeytinyağlı yeşil fasulye
Ayran
Irmik Helvasi
Geçmiş olsun bende çok hastaydım bugün öğlen keşke niyetlenmeseydim dedim. Zar zor iftarı ettim. Rabbim şifa versin size de❤️

İftara mercimek çorbası, domatesli makarna ve cacık vardı.
Ancak bu kadar yapabildim
Başım çok tuttu midem fenaydı
Yarın nasıl geçecek bilmiyorum
Geçmiş olsun.
Benimde dün baş ağrım tuttu sabah yine hastane işim vardı.Yolda bayağı başım ağırdı midem bulandı annemlere geçtim.Orada orucumu bozdum ağrı kesici içip biraz kendime gelince eve geçtim.Sahurda yazdığım menüyü yapamadım.Eve gelir gelmez terbiyeli tavuklu çorba ve buzlukta sulu köfte vardı onları yaptım.Eşimde mesaiye kaldığı için başka yemek telaşım olmadı.Belki yarında oruç tutmayabilirim.Eğer iyi hissedersem yemek yaparım.Yoksa kayınvalideme söylerim o hazırladıklarından bize de verir.

Bugun çok hastayim.Maalesef oruç tutamadım. Dualariniza talibim .
Ikindiye kadar yattim.Oglumla ilgilenemedim hircinlasti .Bi agri kesici alip mutfaga gectim.Sukur ki esime iftar hazırladim
Iftar Menümüz
Tavuklu Bezelye (dünden )
Bulgur Pilavı (dünden)
Zeytinyağlı yeşil fasulye
Ayran
Irmik Helvasi
Rabbim şifa versin İnşaAllah

X