Popüler Konu Ramazanda İftar ve Sahur Menülerimiz (2021)

Bugün tembel takılıyorum. Sabah eşim markete gitmiş. Alış-veriş yapmış. Aldıklarını getirip yerleştirmiş. Namaz kılıp kargoya gitti. Ben de saç kurutma makinesi ile ayaklarımı ısıtmaya çalışıyorum🤣🤣

Iftari bugün yine eşim hazırlayacak. Balık almış.

Mercimek çorbası.

Fırında sebze yatağında ekşili balık

Bol nar ekşili salata.

Ekşi ve acı çok severim
Tatlı ile aram yok. Hiç yemem o sebeple evimize tatlı girmez pek😊

Bugün dünden kalanları bitirelim dedik.
Mercimek çorbası
Pırasa yemeği
Sabah işe gitmeden pazara götürmüştüm annemi kabak-patlıcan almıştık.Karışık kızartma yapmış onlarla.Özlemişim valla kokusunu eve gelince buram buram kokuyordu. ☺️
Bulgur pilavı
Şekerpare tatlısı
Herkese hayırlı iftarlar.

Başladım kuzum🙈 6 ay oldu, beceremedim evde oturmayı🙈
Aaaaa şok oldum. :KK57:
İdolümdün sen! Günlerim dolunca ben de mi senin gibi dayanamayıp çalışacak mıyım acaba?
Hayırlı olsun canım benim inşallah.
Sen kendin için en doğrusunu bilirsin. Allahım doğru yoldan ayırmasın inşallah.:KK36:

Cok gecmis olsun. Sorunu biliyorsunuz o zaman bu aksam bir değişiklik icin kendinizi zorlasaniz😊 sonrasindaki o hissi biliyorum çünkü.
Çok teşekkür ederim. Tüm hastalara geçmişler olsun.

Sorun da bende, çözüm de bende.:KK67:
Bu akşam daha dikkatli olacağım inşallah.
Gece kocamla birlikte hiç vakit geçiremiyorum, o yüzden çok üzülüyorum aslında...:KK23:

Bizim iftarımız belli oldu.
Tarhana çorbası. Anneciğim de ne stok yapmış, maşallah, hâla doyuruyor karnımızı. Allahım razı olsun inşallah. :KK74:
Actifryda tavuk baget yapacağım.
Fırında patates.
Sarımsaklı yoğurt.
Tatlı yapamadım. Hem evden çalışıyorum hem çıkıp kardeşime uğradım. Zor geldi, Allahım affetsin.:KK23:
A 101 pastası aldım.:dondurma:
Çay, fanta.
Bol su!:temizlik:

Hepimizin ellerine kollarına sağlık.:KK74:

Allahım olmayanlara da versin inşallah.:KK60:

Allahım hepimizin oruçlarımızı, dualarımızı, namazlarımızı, tesbihlerimizi, ibadetlerimizi kabul etsin en yakın zamanda inşallah. :KK36:

Bizim iftarımız belli oldu.
Tarhana çorbası. Anneciğim de ne stok yapmış, maşallah, hâla doyuruyor karnımızı. Allahım razı olsun inşallah. :KK74:
Actifryda tavuk baget yapacağım.
Fırında patates.
Sarımsaklı yoğurt.
Tatlı yapamadım. Hem evden çalışıyorum hem çıkıp kardeşime uğradım. Zor geldi, Allahım affetsin.:KK23:
A 101 pastası aldım.:dondurma:
Çay, fanta.
Bol su!:temizlik:

Hepimizin ellerine kollarına sağlık.:KK74:

Allahım olmayanlara da versin inşallah.:KK60:

Allahım hepimizin oruçlarımızı, dualarımızı, namazlarımızı, tesbihlerimizi, ibadetlerimizi kabul etsin en yakın zamanda inşallah. :KK36:
. Başınız sağ olsun. Allah cennette kavuştursun Insallah .

Onun eliyle yaptığını yemek hem acı hem de tatlı gelir insana. Bugün duygusalım bu menü beni yıktı resmen😭😭😭

. Başınız sağ olsun. Allah cennette kavuştursun Insallah .

Onun eliyle yaptığını yemek hem acı hem de tatlı gelir insana. Bugün duygusalım bu menü beni yıktı resmen😭😭😭
Çok teşekkür ederim. Allahım razı olsun inşallah.
Ah çok özür diliyorum.
Ağlatmak istemedim.
Anneciğim yapmadı, yaptırmıştır birilerine. Bunlar evindeki stoklar. Çok stokçuydu zaten. Herşeyden fazla fazla var.
Ama onun evinden getirdiklerim hep tatlı. İnan hiç acı değil.

Son düzenleme:
Selamlar herkese 🥰

Bugun ben dünden devam ediyorum.
Dünden kalan düğün çorbası
Biber dolması
Bunların yanına kremalı patates veya patates kızartması yapma fikrim var ama bilemiyorum şuan.
Çocuklar var diye birşey daha ekleme peşindeyim, yoksa yeterli bence
Salata yoğurt falan.

Bugun de tatlı yok
Şöyle hızlıdan birşey yapsam mı bilemiyorum. Bugun tembelim 🤷‍♀️

Herkese bereketli sofralar
Allah olmayanlara da versin.
Ülkemize, dünyamıza bolluk bereket rahmet sıhhat yağdırsın.

Kizlar hayırlı cumalar olsun
Ben tutamıyorum rahatsızlığımdan dolayi ama eşime hazırladıklarımı paylaştım hepsini ben yapmadım hastayım diye annem yapıp göndermiş yoğurt çorbası yaptım annemde patlıcan kebabı yapmış bende bulgur pilavı yaptım yanına bide cacık yapicam Allah kabul etsin

Eklentiler

• IMG20210304095534.jpg
    IMG20210304095534.jpg
    66,5 KB · Görüntüleme: 63
X