Popüler Konu Ramazanda İftar ve Sahur Menülerimiz (2021)

Hayırlı Ramazanlar

Hayırlı Ramazanlar

Ayy benim de aynı 3 tane bir de uzun zaman oldu oruç tutmayalı en son midem çok ağrımisti tuttuğumda inşallah rahat tutarız sağlıklı sıhhatli bitiririz ramazani

Ayy benim de aynı 3 tane bir de uzun zaman oldu oruç tutmayalı en son midem çok ağrımisti tuttuğumda inşallah rahat tutarız sağlıklı sıhhatli bitiririz ramazani
Benim de
20 aylık bebeğimi emziriyorum ama tutacam inşallah bu sene
Allah kolaylığını hazzını versin inşallah

Hayırlı ramazanlar, güzel konu olmuş oldukça faydalı. düşünenlere teşekkürler

Ben sabah erken iftar yemeğimi hazırlarım işten gelince hazır olsun diyerekten, sonrasındada 2. Günün yemek alışverişi eksiğimi gediğimi sabah alayım diyorum, akşam üzeri marketlerde çok kalabalık kuyruk oluyor iftara eve yetişemem ....

Bu şekilde bir gün öncesini plânlarsam benim için daha rahat geçer umarım

Hayırlı Ramazanlar

Canım arkadaşlarım;
Beni de atlamayıp çağırdığınız için çok teşekkür ederim. Dün Afilim92 çağırmıştı, bugün de Nevreste seslendi.
Eksik olmayın canım arkadaşlarım.
Malum durumum belli...
42 yıllık ahir ömrümün en zor Ramazan ayına giriyorum. Allahım beterinden korusun inşallah, isyan da etmiyorum da yüreğim çok yanıyor yalan değil...
Burada olmayı çok seviyorum ama hep aynı konuyla sizleri üzmek, sıkmaktan çok çekiniyorum.
İsterseniz bu Ramazan sizleri rahatsız etmeyeyim. İftarımı, sahurumu, ibadetlerimi kendi kendime yapayım diyorum...

Hayirli Ramazanlar. Biz de ilk gun olduğu için hafifi olsun dedik kahvaltinin bile. Haslanmis yumurta , zeytin, peynir, domates...gunduzden kek kaldi tamamdir:) buzluga börek sarıp attik haftasonu. Arada ondan cikaririz arada ben poğaça yaparim. Tabi hepsini esim yiyecek:) mide rahatsizligim sebebiyle orucumu rahatca tutsam bana yeter. Gozumde cok bisey yok. insallah tum hastalara sifa vesilesi olsun

Canım
Sen bilirsin ama biz her zaman senin yanında oluruz
Nasıl paylaşım yapmak istersen yapSadece iyi günde değil zor günlerde yine birlikte olabiliriz Kesinlikle rahatsız olmayız
Acılar paylaştıkça azalır

Hayırlı Ramazanlar

Canım benim...
Çok çok iyisin çok teşekkür ederim.
Ben seve seve gelirim de size sürekli annem şunu derdi, annem bunu yapardı desem sıkılmaz mısınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…