Yöresel Tarif Ramazan Sofraları(2024)

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Ramazan Sofraları '' hangileridir?(4 OY HAKKINIZ VAR)

• Ankete Katılan
    642
  • Anket Kapalı .
Nevreste nevoş yaa dayımlara ramazan kolisi gelmişti yengem hazır paket şeker paresini bana verdii yaparım diye ilkkez ettik şerbetini döktüm ama hiç çekmedi içine ne yapmam lazım acep
Hazır hiç kullanmadım canım
Sıcak mı döktün şerbetiBirde şekerpare mi, kemalpaşa mıKemal paşanın şerbete pişmesi lazım

Hazır hiç kullanmadım canım
Sıcak mı döktün şerbetiBirde şekerpare mi, kemalpaşa mıKemal paşanın şerbete pişmesi lazım
Şekerpare aşkomm nese ben onu borcamla aygaza aldım şerbeti cok sıcaktı oylede ettim çekmedi hiç bide aygaza kemalpaşa gibi yapıyorum şuan

Şekerpare aşkomm nese ben onu borcamla aygaza aldım şerbeti cok sıcaktı oylede ettim çekmedi hiç bide aygaza kemalpaşa gibi yapıyorum şuan
Umarım çeker bende geçen yıl depremde kaldığımız evde yapmamı istediler. O kemalpaşaydı. Ben hiç beğenmedimHepsi şerbeti çekmedi birde

Umarım çeker bende geçen yıl depremde kaldığımız evde yapmamı istediler. O kemalpaşaydı. Ben hiç beğenmedimHepsi şerbeti çekmedi birde
Kızzz onu bende edemiyorum hazırları hiç becerememm ama kaynanam cokgüzel yapıyo kemalpaşayı tabi oda hazırdan alışkınn

Çekti vallahiii aldım tabağa soğumasını bekliyorum dolaba atcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…