RAMAZAN DUA VE İBADET ETKİNLİĞİ

Aomine Daiki debriyajgazfren kızlar bir fikrim var katılmak isterseniz. Her gün ortak bir kısa süre ezberleyelim mi, ne dersiniz? Mesela ben vedduha, kunut duaları ve ezan duasında hep şaşırıyorum.
Canım benim pek vaktim olmuyo hatimimde var Rabbi nasip ederse ama deneyelim derim eskiden ezberledigim çoğu kısa süreleri hep unuttum ben Amenerrasuluden başlarım herkes bilmediginde başlasın ve iki güne burdan süreler içinde ezberledim veya ezberleyemedim yazabiliriz neden olmasın :)
Böylelikle ramazanda en az bir tane sürede ezberlesek iyi

Aomine Daiki debriyajgazfren kızlar bir fikrim var katılmak isterseniz. Her gün ortak bir kısa süre ezberleyelim mi, ne dersiniz? Mesela ben vedduha, kunut duaları ve ezan duasında hep şaşırıyorum.
debriyajgazfren e katılıyorum canım.. benimde küçük bebek olunca.. ama kendimize bir şart koşmadan herkes kendi istediğini ezberleyebilir.. aynen buraya yazarız bunu ezberledim diye

Bende yasinle salavat hariç gerisi tamam inşallah kızlar vakit yetistiremiyorum yoksa onlarida okurdum zaman çok kıymetli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…