RAMAZAN DUA VE İBADET ETKİNLİĞİ

Hayirli sahurlar kizlar. Ben hala baslayamadim size kotu ornek olmayayim:) sana zahmet beni de cikar canim ne zaman baslayabilirim bilmiyorum. Hakkini helal et bebegine ragmen emek verdin burada. Allah hepinizin ibadetlerini kabul etsin insAllah :KK200:

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمٰنِ الرَّحِيمِ
29.04.2020 KONTROL TABLOSU

1 Yasin Okuma
5 Sayfa Kuran Okuma
50 İhlas Okuma
200 Salavat Çekme
200 Esteğfirullah Çekme
200 la ilahe illallah
10 Bab Cevşen Okuma
1 Günlük Kaza Namazı
Teravih Namazı
Aomine Daiki Aomine Daiki 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗😭
MUAF
MUAFMUAFMUAF
Clementine__ Clementine__ MUAF
Mucizemm222 Mucizemm222 MUAF
debriyajgazfren debriyajgazfren MUAFMUAF
humanbeings humanbeings
[/QUOTE]

Aomine Daiki Aomine Daiki canım dün yazamadım yasin okuması haric hepsi tamam inşallah
Birde bi önerim olacak istersen günün tablosunu sonraki gün yap çünkü zaman hızlı ilerliyor sanki ramazanda bir bakıyorsun uykun gelmiş uyumuşsun :)
Sana bırakıyorum nasıl kolayına geliyorsa kuzum

Aomine Daiki Aomine Daiki canım dün yazamadım yasin okuması haric hepsi tamam inşallah
Birde bi önerim olacak istersen günün tablosunu sonraki gün yap çünkü zaman hızlı ilerliyor sanki ramazanda bir bakıyorsun uykun gelmiş uyumuşsun :)
Sana bırakıyorum nasıl kolayına geliyorsa kuzum
Allah kabul etsin tamm cnm bundan sonra öyle yapalım inşallah 🤗

Aomine Daiki Aomine Daiki senin nasıl geçti ilk günün 🤩
Allah kabul etsin :KK9: Çok şükür bir zorluk yaşamadım cnm. Emzirdiğimden dolayı biraz susadım.. dün bebişimde huzursuzdu gece 1:30 a kadar uyumadı ve emmedi çok moralim bozuldu acaba sütüm doyurmuyormu diye ama şükür iyi normale döndü 😢 ilk annelik olunca insan hetşeye vesveseleniyor

29.04.2020 KONTROL TABLOSU

1 Yasin Okuma
5 Sayfa Kuran Okuma
50 İhlas Okuma
200 Salavat Çekme
200 Esteğfirullah Çekme
200 la ilahe illallah
10 Bab Cevşen Okuma
1 Günlük Kaza Namazı
Teravih Namazı
Aomine Daiki Aomine Daiki 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗😭
MUAF
MUAFMUAFMUAF
Clementine__ Clementine__ MUAF
Mucizemm222 Mucizemm222 MUAF
debriyajgazfren debriyajgazfren 🤗😭🤗🤗🤗🤗MUAF🤗MUAF
humanbeings humanbeings 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗

Bugün biraz geç kaldım ancak tamamladım Allah’ın izniyle hepsini ☺ Aomine Daiki Aomine Daiki sizde durumlar nasıl? ☺
Canım artık günün çetelesini ertesi gün iftara kadar verebileceğiz.. hem daha kolay olacak herkes için 🤗 doğrusu pek kişide kalmadı.. maşallah bu arada.. bende bebekten dolayı hepsini tam yapamıyorum ama şükür.. Allah can sağlığı versin 🥰 sen nasılsın senin bebek falan varmı

Canım artık günün çetelesini ertesi gün iftara kadar verebileceğiz.. hem daha kolay olacak herkes için 🤗 doğrusu pek kişide kalmadı.. maşallah bu arada.. bende bebekten dolayı hepsini tam yapamıyorum ama şükür.. Allah can sağlığı versin 🥰 sen nasılsın senin bebek falan varmı
Yok canım bekarım ben ☺️

30.04.2020 KONTROL TABLOSU

1 Yasin Okuma
5 Sayfa Kuran Okuma
50 İhlas Okuma
200 Salavat Çekme
200 Esteğfirullah Çekme
200 la ilahe illallah
10 Bab Cevşen Okuma
1 Günlük Kaza Namazı
Teravih Namazı