RAMAZAN DUA VE İBADET ETKİNLİĞİ

Aomine Daiki Aomine Daiki canım bende katılmak isterim birkaçını yapamayabilirim
Bu arada bende ramazan ayı ile ilgili konu açtım okumak isterseniz beklerim zaten evdeyiz bu ramazanı rlimizden geldigince çok iyi değerlendirelim
Canım açtığın konuyu bulmak için profiline girmeye çalıştım ama olmadı bir sorun var galiba konunun adını yazabilirmisin

debriyajgazfren debriyajgazfren canım nerelerdesin :KK68:

e evet kızlar ilk günümüzü geçirdik şükür.. Bizi bugünlere kavuşturan Rabbime şükürler olsun :KK68:

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمٰنِ الرَّحِيمِ
24.04.2020 KONTROL TABLOSU

1 Yasin Okuma
5 Sayfa Kuran Okuma
50 İhlas Okuma
200 Salavat Çekme
200 Esteğfirullah Çekme
200 la ilahe illallah
10 Bab Cevşen Okuma
1 Günlük Kaza Namazı
Teravih Namazı
Aomine Daiki Aomine Daiki MUAFMUAFMUAF:KK9::KK9::KK9::KK9:MUAFMUAF
G gunces :KK9::110::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::110:MUAF
M Maviiiii000 :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::110::110::110:
Clementine__ Clementine__ :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::110:MUAF
Mucizemm222 Mucizemm222 :KK9:MUAF:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
debriyajgazfren debriyajgazfren

Cok guZel olmus tebrikler :) ben hem evdeyım hem calısoyprum hemde 21 aylık oglum var suanki hedefim namazımı kılabılmek dua edın banada baslayayım :)

Cok guZel olmus tebrikler :) ben hem evdeyım hem calısoyprum hemde 21 aylık oglum var suanki hedefim namazımı kılabılmek dua edın banada baslayayım :)
İnşallah canım başlarsın.. gel istersen sanada Ramazan boyunca namaz takibi yapalım :KK19: Allah bağışlasın canım benimde 1 aylık bir kızım var. şuan doğum iznindeyim

İnşallah canım başlarsın.. gel istersen sanada Ramazan boyunca namaz takibi yapalım :KK19: Allah bağışlasın canım benimde 1 aylık bir kızım var. şuan doğum iznindeyim
Maşallah Rabbim acılarını vermesin kaderlerini güzel yazmış olsun 🤲🏻 Şu şeytan uzaklaşsa başlıycam insallah evde bşrde öalışmak zorunda olduğumdan kuvuk oglumla çok ypruyor yada bırakmıyor çalışayım

Bunlar da çok güzel ama meal ya da tefsir de katsaniz daha da tadından yenmez aslında.
Hergun birkaç ayet de olsa öğrenir tefekkür edilir.
Yavaş yavaş da hayata geçirmiş oluruz ayetleri.

debriyajgazfren debriyajgazfren canım nerelerdesin :KK68:

e evet kızlar ilk günümüzü geçirdik şükür.. Bizi bugünlere kavuşturan Rabbime şükürler olsun :KK68:

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمٰنِ الرَّحِيمِ
24.04.2020 KONTROL TABLOSU

1 Yasin Okuma
5 Sayfa Kuran Okuma
50 İhlas Okuma
200 Salavat Çekme
200 Esteğfirullah Çekme
200 la ilahe illallah
10 Bab Cevşen Okuma
1 Günlük Kaza Namazı
Teravih Namazı
Aomine Daiki Aomine Daiki MUAFMUAFMUAF:KK9::KK9::KK9::KK9:MUAFMUAF
G gunces :KK9::110::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::110:MUAF
M Maviiiii000 :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::110::110::110:
Clementine__ Clementine__ :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::110:MUAF
Mucizemm222 Mucizemm222 :KK9:MUAF:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
debriyajgazfren debriyajgazfren
Anca gelebildim canım :)
Teravih ve cevsenden muaf olayim ben gerisinide ihlas haric okudum ihlasida yatmadan okuyacagim

haklısın canım.. olabilir aslında arkadaşların durumuna göre konuşulup eklenebilir :super:

Ben hayatta yetisemem onlara canim :olamaz:
Kuran okumak icin bana motivasyon olur diye katilmistim ama okudugum cok fazla sey var bu gun kuran okumaya bile yetisemedim:KK43: malum esler de evde yemek vs.de var ben hepsini yaparsam baska birsey yapmamam lazim :)

Ben hayatta yetisemem onlara canim :olamaz:
Kuran okumak icin bana motivasyon olur diye katilmistim ama okudugum cok fazla sey var bu gun kuran okumaya bile yetisemedim:KK43: malum esler de evde yemek vs.de var ben hepsini yaparsam baska birsey yapmamam lazim :)
tmm cnm bende kimseyi sıkma taraftarı değilim .az olsun ama devamlı olsun felsefem :super: şimdilik böyleiyi:KK51:

X