RAMAZAN DUA VE İBADET ETKİNLİĞİ

kızlar ben yeni doğum yaptım. 40 ım haftaya doluyor. inşallah ozaman namazlara, oruca ve Kuran okumaya başlayacağım. sizde özür hallerinizde söylersiniz muaf yazarız. bende haftaya çarşambaya kadar zikirleri ve cevşeni inşallah eksiksiz yapmaya çalışacağım.. hepinize şimdiden hayırlı sahurlar :KK68:

Aomine Daiki Aomine Daiki Allah bebeğine sizlerle birlikte sağlıklı hayırlı uzun bir ömür nasip eylesin. Ne güzel bir işe kalkıştın minicik bebeğin varmış bir de.
Ben şu an için teravih namazlarından muaf olmak istiyorum canım, tabloya eklersen çok sevinirim.

Aomine Daiki Aomine Daiki Allah bebeğine sizlerle birlikte sağlıklı hayırlı uzun bir ömür nasip eylesin. Ne güzel bir işe kalkıştın minicik bebeğin varmış bir de.
Ben şu an için teravih namazlarından muaf olmak istiyorum canım, tabloya eklersen çok sevinirim.
Allah razı olsun canım. Tabikide olur canım nasıl istersen yarın güncelleyeyim inşallah 🥰

Aomine Daiki Aomine Daiki canım bende katılmak isterim birkaçını yapamayabilirim
Bu arada bende ramazan ayı ile ilgili konu açtım okumak isterseniz beklerim zaten evdeyiz bu ramazanı rlimizden geldigince çok iyi değerlendirelim

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمٰنِ الرَّحِيمِ
24.04.2020 KONTROL TABLOSU

1 Yasin Okuma
5 Sayfa Kuran Okuma
50 İhlas Okuma
200 Salavat Çekme
200 Esteğfirullah Çekme
200 la ilahe illallah
10 Bab Cevşen Okuma
1 Günlük Kaza Namazı
Teravih Namazı
Aomine Daiki Aomine Daiki MUAFMUAFMUAF:KK9::KK9::KK9::KK9:MUAFMUAF