RAMAZAN DUA VE İBADET ETKİNLİĞİ

Aomine Daiki

🧩
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2018
3.327
12.342
Kızlar merhaba bu ramazanda hepimiz evdeyiz.. hadi bir program oluşturup katılmak istiyenlerle bu programı ramazan boyu uygulayalım :KK19: bugünleri güzel değerlendirelim.. programı paylaşacağım katılmak isteyen arkadaşlarla bir tablo oluşturup günlük takip yapacağız. Hadi Bismillah diyelim:KK9:

Ben varim canim. Sadece Kuran okumada cok yavasim. Onun haricinde yazdiklarini gunluk olarak daha yuksek sayilarda okuyorum. Cevsen bab olarak degil tamamini okuyorum 2-3gunde bir okuyorum.

Son düzenleme:
Ben varim canim. Sadece Kuran okumada cok yavasim. Onun haricinde yazdiklarini gunluk olarak daha yuksek sayilarda okuyorum. Cevsen bab olarak degil tamamini okuyorum 2-3gunde bir okuyorum.
hoşgeldin maşallah canım ne güzel.. :KK54:Ben yeni başlayan olur hevesli olur diye az tuttum.. bide herkesin ev hali bilemeyiz diye.. Bu alt sınır olarak belirledim ben. tabi isteyen fazlasınıda yapabilir.

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمٰنِ الرَّحِيمِ
24.04.2020 KONTROL TABLOSU

1 Yasin Okuma
5 Sayfa Kuran Okuma
50 İhlas Okuma
200 Salavat Çekme
200 Esteğfirullah Çekme
200 la ilahe illallah
10 Bab Cevşen Okuma
1 Günlük Kaza Namazı
Teravih Namazı
Aomine Daiki Aomine Daiki
G gunces

1 günlük yapacaklarımızı 2 akşam namazı arası bitirelim kızlar.. iftardan sonra 12 olmadan bildiririz en geç :KK68: şuan başlamış bulunuyoruz ne güzel..Rabbim bu Ramazana bizleride nasip eyledi. :KK68:

1 günlük yapacaklarımızı 2 akşam namazı arası bitirelim kızlar.. iftardan sonra 12 olmadan bildiririz en geç :KK68: şuan başlamış bulunuyoruz ne güzel..Rabbim bu Ramazana bizleride nasip eyledi. :KK68:
Gün sonında neler okuduğumuz söyleyip sayı belirtmesek olur mu. Ben burada yazanların hepsini yapamamda :olamaz:

X