Ramazan Bayramı'nda tatile gidilir mi🤔

kapadokya küçük çocuklarla gitmeye asla uygun bir yer değil.
Katılıyorum. Çocuklar kaç yaşında konu sahibinin bilemiyorum ama küçük çocuk olunca en iyisi otel tatili bence. En fazla otelin plajı 😁 hadi 1-2 kez de akşam sahil kenarında cafelere,carsiya dışarı çıkılirsa op başının üstüne koy 😁

Katılıyorum. Çocuklar kaç yaşında konu sahibinin bilemiyorum ama küçük çocuk olunca en iyisi otel tatili bence. En fazla otelin plajı 😁 hadi 1-2 kez de akşam sahil kenarında cafelere,carsiya dışarı çıkılirsa op başının üstüne koy 😁
küçük çocukla en lüks tatil bile eziyet aslında.uyku saatleri sana uymaz.denize gitmene izin vermez havuzda başını beklersin kırk saat yemek yer çevreyi gezmeye gidersin burnundan getirir.akşam bir sanatçı ya da bir partiye katılmak istersin olmaz ağlar tepinir uykusu gelir.oda da yalnız kalmam der .hele bezliyse tam kabussss :KK45:

Bu arada otel fiyatları ne alemde?Ben henüz cesaretimi toplayıp bakamadım😃.
Bizimkisi şehir içi butik otel olduğu için kendi segmentimizi biliyorum. 4 yıldız ayarında ama açık havuz dışında bir aktivite yok. 🤷🏻‍♀️ Artan maliyetler sebebiyle Mart ayı itibariyle geçen yaz sezonun fiyatların üstüne çıktı. Ona rağmen %80 doluluğumuz var. Herşey dahilleri inanın ki bilmiyorum.

Bizimkisi şehir içi butik otel olduğu için kendi segmentimizi biliyorum. 4 yıldız ayarında ama açık havuz dışında bir aktivite yok. 🤷🏻‍♀️ Artan maliyetler sebebiyle Mart ayı itibariyle geçen yaz sezonun fiyatların üstüne çıktı. Ona rağmen %80 doluluğumuz var. Herşey dahilleri inanın ki bilmiyorum.
Ben sizin konsepti daha cok seviyorum aslında ama dışarıda yiyip içme turistik bölgelerde aşırı masraflı oluyor o yüzden herşey dahil biraz daha avantajlı oluyor.Üç günde olsa gitmeyi çok istiyorum,aşırı bunaldım😔.İnşallah nasip olur bu sene.

Size bişey danışabilir miyim? Antalya'da Vikingen İnfinity Otel nasıl sizce? Özelden de yazabilirsiniz isterseniz cevabi. Benim için çok onemli 🙏❤️
Vikingen Alanya bölgesinde değil mi? Konaklamadım bir fikrim yok ama imkanınız varsa Belek, Kemer ve Kundu bölgesindeki 5 yıldızlı otellerden birini tercih edin. HiZmet kalitesi olarak inanılmaz fark var.

mersine hep mayıs ayında giderdim denizide sıcak olur şehiri zaten sıcak...hatta mayısın ilk haftasıydı kızımla sabah denize girmiştik ılıktı su... illaki yüzücem diyorsanız bu sene mersinde tatil yapabilirsiniz flamengolarda güzel ,ayaşa yakın olan kısım susanoğlunun sonları benim favori yerim ... sahili güzel kumu harika sakin... harika otel ve pansiyonları var bu sene mayıs ayında bu taraflara gelebilirsiniz sıcak olur
Bana özelden bilgi verirmisin Mersin'de bu bahsettiğiniz yerler hakkında nerede kalınır

Vikingen Alanya bölgesinde değil mi? Konaklamadım bir fikrim yok ama imkanınız varsa Belek, Kemer ve Kundu bölgesindeki 5 yıldızlı otellerden birini tercih edin. HiZmet kalitesi olarak inanılmaz fark var.
Evet Alanya'da. Konaklayan bı yakinimizdan baya olumlu cümleler almıştık ondan dolayı gidelim dedik rezervasyonda yapmıştık. Seneye de Fethiye ye gidicez ama ondan sonraki seneler için inşallah aklımızda olsun. Çok teşekkür ederim yanıtınız için❤️

küçük çocukla en lüks tatil bile eziyet aslında.uyku saatleri sana uymaz.denize gitmene izin vermez havuzda başını beklersin kırk saat yemek yer çevreyi gezmeye gidersin burnundan getirir.akşam bir sanatçı ya da bir partiye katılmak istersin olmaz ağlar tepinir uykusu gelir.oda da yalnız kalmam der .hele bezliyse tam kabussss :KK45:
Dur daha fazla devam etme ceycey vazgeçicem😁😁😁 Oğlan büyük biraz daha o çok sıkıntı vermez ama küçüğüm kız 2 yaşında olcak teyzesi bezi olur hala evet. Anlattıkların film şeridi gibi geçti gözümün önünden hahahah. Bez demisken tanesi 3.5 dayandı nerelere gidemmmm😁

Velhasıl kafam çok karıştı.uzuldumde ben gayet rahat o ayda gidilir diye dusunmuatum.tutuk.o tarihe karar kıldık görevli kızda gayet rahat girilir dedi.hic aklıma bu kadar soğuk olucagi gelmedi oysaki.keake bu senede kurvam bayramına rezerve etseydik.simdi erken rezervasyon da bitti sanırım

Antalya’yı gezmek için ideal bir zaman. Fakat havuzun denizin pek tadı olmaz. Açıkcası bu sene nasıl olur bilinmez. Üşüdük hatta üşüyoruz Antalya’da belki bu yaz erken ısınır havalar.

Antalya’yı gezmek için ideal bir zaman. Fakat havuzun denizin pek tadı olmaz. Açıkcası bu sene nasıl olur bilinmez. Üşüdük hatta üşüyoruz Antalya’da belki bu yaz erken ısınır havalar.
Kesinlikle havaya bağlı bu sene tuhaf bir soğuk oldu.biz 25 nisana kadar iptal iadeli ön ödeme yaptık otelde ki bayan arkadasla görüşüp hava durumuna göre gideceğiz havuza çocuklar girecek kadar isinirsa bize yeter.orda genelde eğleniyorlar.oglnden beşe kadar yüzerler havuzdan çıkınca hemen sarıp odamıza çıkarız duslarini alıp lunapark ve hayvanat bahçesi var otelde oralarda takilirlar o saat sonrası denize zaten tuzlu su gozlerini yaktığı için pek gitmez küçük kızım kum kovasiyla oynarlar.buyuk kızım 9 aylıkken Konyaaltı plajında karada denize falan çocuktu:))

Dur daha fazla devam etme ceycey vazgeçicem😁😁😁 Oğlan büyük biraz daha o çok sıkıntı vermez ama küçüğüm kız 2 yaşında olcak teyzesi bezi olur hala evet. Anlattıkların film şeridi gibi geçti gözümün önünden hahahah. Bez demisken tanesi 3.5 dayandı nerelere gidemmmm😁
hepsini bizzat yaşadım kaç kere.hatta ordaki yemeklere vücudun alışmamasından ilk günden cır cır olduğu bile oldu bebeninn.amanın evlerden ırakkkkkk. :KK45:

Bayanlar mrb başlıkta da anlaşılacağı üzere ramazan Bayramı'nda tatile Antalya side tarafına gitmek istiyoruz havuza denize Mayıs ayında girebilirmiyiz.cocuklar çok istiyor.bir otel beğendik çok guz l çocuklara uygun eglenceli.hava durumu beni çok geriyor bu sene havalar soğuk geçti.gitsek mi acaba ne dersiniz.gecen sene temmuzda kurban bayramında gittik çok sıcaktı bunaldik yandık ve aşırı kalabalıktı.siz ne dersiniz
Soğuk oluyor
Ben Haziran'da donuyordum

X