Ramazan Bayramı'nda tatile gidilir mi🤔

@Merve geldim Mervecim 🥰
Antalya’da yaşıyorum. Üstüne turizmciyim. 🤚🏻 Biz açık havuzu Mayıs başı gibi açıyoruz. Kasım’a kadar açık oluyor. Turistler bu aralıkta tercih ediyor. Suya girmese bile güneşleniyor.
Bazı otellerin ısıtmalı havuzları oluyor. Bunlarda suya da rahatlıkla girebilirsiniz.
Deniz suyu serin olur. Hele çocukla geliyormuşsunuz. Üşürsünüz. Ege ile kıyaslandığında Akdeniz suyu nispeten her zamAn daha sıcak. Temmuz ve özellikle Ağustos ayı Antalya’da cehennem gibi oluyor. Ama deniz suyu ancak bu aralıkta sıcak oluyor. Yoğunlukta en çok bu zamanlarda oluyor. Bu sene Eylül ayı da bizim Ağustos ayarında geçti. Mevsim sıcaklığına göre uzayabiliyor.
Kapalı havuzu var otelin ama açık havuz agua parkindq yuzemedikce hiç eglenmez çocuklar geçen senede hep kaydilar eğlendiler:KK43:( bu sene niye böyle dusundukte böyle hareket ettik anlamadım.bahcemiz var burda köyde onu ekince bakımı sulanması lazım temmuzda zor oluyor bu sene ramazanda gidelim diye düşündük ne akılda:KK43:

Kapalı havuzu var otelin ama açık havuz agua parkindq yuzemedikce hiç eglenmez çocuklar geçen senede hep kaydilar eğlendiler:KK43:( bu sene niye böyle dusundukte böyle hareket ettik anlamadım.bahcemiz var burda köyde onu ekince bakımı sulanması lazım temmuzda zor oluyor bu sene ramazanda gidelim diye düşündük ne akılda:KK43:
sadece kapalı havuz olacaksa deniz kıyısı otelde kaplıca tatilleri çok daha iyi.bazı kaplıca otellerinde çocuklar içinde ekipmanlar var eğlenceli .deniz kıyısında da var kaplıca otelleri

Antalya yapmaya niyetlenirsem, sana geleceğim 🥰🥰
Fıstık her zaman beklerim 😘 Gezdiririm seni. Doğal güzellikleri muhteşem Antalya’nın.
çok güzel bilgi verdin.ben ekim başında gittiğimde sıcacıktı hava rahatça denize girmiştik güneşlenmiştik ama mayıs başında dondurucu oluyor deniz.denizde donarsın çıksan bikinin bile kurumaz hemen.suyla oynayamazsın.anca iş için gelen insanlara uygun oteller bir de slav ırkına.onlar dayanıklı soğuğa
Teşekkür ederim ceycey ❤️ Ben soğuğa tahammül edemiyorum. 🙁 Ancak Ağustos’ta koylarda hamam gibi suda denize girebiliyorum. Ama Antalya’da 12 ay denize giren insanları görebiliyorsun. Turistler hayran kalıyor bizim mevsimlere.

@Merve geldim Mervecim 🥰
Antalya’da yaşıyorum. Üstüne turizmciyim. 🤚🏻 Biz açık havuzu Mayıs başı gibi açıyoruz. Kasım’a kadar açık oluyor. Turistler bu aralıkta tercih ediyor. Suya girmese bile güneşleniyor.
Bazı otellerin ısıtmalı havuzları oluyor. Bunlarda suya da rahatlıkla girebilirsiniz.
Deniz suyu serin olur. Hele çocukla geliyormuşsunuz. Üşürsünüz. Ege ile kıyaslandığında Akdeniz suyu nispeten her zamAn daha sıcak. Temmuz ve özellikle Ağustos ayı Antalya’da cehennem gibi oluyor. Ama deniz suyu ancak bu aralıkta sıcak oluyor. Yoğunlukta en çok bu zamanlarda oluyor. Bu sene Eylül ayı da bizim Ağustos ayarında geçti. Mevsim sıcaklığına göre uzayabiliyor.
Size bişey danışabilir miyim? Antalya'da Vikingen İnfinity Otel nasıl sizce? Özelden de yazabilirsiniz isterseniz cevabi. Benim için çok onemli 🙏❤️

sadece kapalı havuz olacaksa deniz kıyısı otelde kaplıca tatilleri çok daha iyi.bazı kaplıca otellerinde çocuklar içinde ekipmanlar var eğlenceli .deniz kıyında da var kaplıca otelleri
Sadece kapalı havuz için bence de kaplıca otelleri ideal. Biz Balıkesir’de bir otele gittik. Aile havuzları vardı. Ailece saatlik kiralıyorsun. İnanılmaz keyif almıştık. Termal tatil olayı da çok güzel. Pamuk gibi hafiflemiş oluyorsun. 🥰
Kapalı havuzda oyalar yine çocukları. Çocuklara yüzmek olsun. Ama tabii yaz kadar çok aktivite bulamazsınız. Kalacağınız otel merkezde mi? Çocuklar için alternatiflere yönlenebilirsiniz. Akvaryum ve hayvanat bahçesi var benim bildiğim.

mersine hep mayıs ayında giderdim denizide sıcak olur şehiri zaten sıcak...hatta mayısın ilk haftasıydı kızımla sabah denize girmiştik ılıktı su... illaki yüzücem diyorsanız bu sene mersinde tatil yapabilirsiniz flamengolarda güzel ,ayaşa yakın olan kısım susanoğlunun sonları benim favori yerim ... sahili güzel kumu harika sakin... harika otel ve pansiyonları var bu sene mayıs ayında bu taraflara gelebilirsiniz sıcak olur

Fıstık her zaman beklerim 😘 Gezdiririm seni. Doğal güzellikleri muhteşem Antalya’nın.

Teşekkür ederim ceycey ❤️ Ben soğuğa tahammül edemiyorum. 🙁 Ancak Ağustos’ta koylarda hamam gibi suda denize girebiliyorum. Ama Antalya’da 12 ay denize giren insanları görebiliyorsun. Turistler hayran kalıyor bizim mevsimlere.
Bu arada otel fiyatları ne alemde?Ben henüz cesaretimi toplayıp bakamadım😃.

Bayanlar mrb başlıkta da anlaşılacağı üzere ramazan Bayramı'nda tatile Antalya side tarafına gitmek istiyoruz havuza denize Mayıs ayında girebilirmiyiz.cocuklar çok istiyor.bir otel beğendik çok guz l çocuklara uygun eglenceli.hava durumu beni çok geriyor bu sene havalar soğuk geçti.gitsek mi acaba ne dersiniz.gecen sene temmuzda kurban bayramında gittik çok sıcaktı bunaldik yandık ve aşırı kalabalıktı.siz ne dersiniz
Soğuk olur Haziran Temmuz daha iyi tatil havuz deniz için

ben ultra deluxe lerde kalırdım hep.ama artık bakmıyorum bile .uygun bir şeyler ayarlayacağız bu sene.
benim karavan hayalim var , istediğin kadar karavan kiralıyorsun herşeyi içinde oh mis... sabah çıkıp gece uyumaya gittiğimiz için hiç otel tercih etmiyorum kalmıyoruz bile maksat uyumalık yer olsun... ama karavan olsa nasıl geze geze her sahilden bir tadımlık yüze yüze keyif yapardım of of

benim karavan hayalim var , istediğin kadar karavan kiralıyorsun herşeyi içinde oh mis... sabah çıkıp gece uyumaya gittiğimiz için hiç otel tercih etmiyorum kalmıyoruz bile maksat uyumalık yer olsun... ama karavan olsa nasıl geze geze her sahilden bir tadımlık yüze yüze keyif yapardım of of
ben bayılırım da eş kişisi asla kabul etmez.o rahatına düşkündür.mesela çadır tatiline de hevesim var ama onu da kabul etmedi

X