Ramazan Bayramı'nda tatile gidilir mi🤔

Hayat ne garip

Guru
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2009
5.750
4.806
Bayanlar mrb başlıkta da anlaşılacağı üzere ramazan Bayramı'nda tatile Antalya side tarafına gitmek istiyoruz havuza denize Mayıs ayında girebilirmiyiz.cocuklar çok istiyor.bir otel beğendik çok guz l çocuklara uygun eglenceli.hava durumu beni çok geriyor bu sene havalar soğuk geçti.gitsek mi acaba ne dersiniz.gecen sene temmuzda kurban bayramında gittik çok sıcaktı bunaldik yandık ve aşırı kalabalıktı.siz ne dersiniz

Bayram tam olarak ne zaman bilmiyorum ama mayıs başı sanırım. İzmirde 15-20 mayıstan sonra ancak 5-10 dakika girebiliyoruz denize haziran ortasına kadar. Soğuk oluyor. Yine 15 mayıs civarı muğlada hiç giremedim. Akdeniz daha sıcak olur ama yine de çocuklar için uygun olacağını düşünmüyorum. Hasta edersiniz bebeleri. Su geç ısınır her zaman.

Tatillerimizi bayrama denk getiriyoruz bu senede kurbanda memlekette kalalım dedim bu şekilde bir otel beğendik niyetlendik bu seferde havuza giremezsek aguasi çok güzel uzuluruz

Bayram mayısın kaçına denk geliyor?
Başları ve ortalarında henüz soğuk olur deniz. Ha ama hava sıcaktır bu yüzden tir tir titretmez.
Mayıs sonu, haziran ilk hafta tam tadında olur. :)

7 haziranda bende alanyadaydım geçen yıl, sezonu olmasına rağmen ilk 3 gün hava bulanık ve deniz dalgalıydı, rüzgar vardı ve denize girip çıkınca bildiğin üşüdük. Güneş olmadığı için güneşlenemedikde.3 günden sonrasıda harikaydı, en azından deniz kenarında üşümeden durabildik.Geçen yıl yaz biraz geç geldi belkide ondandır.Ama mayıs ayı ,eğer soğuk denize alışkın değillerse çocuklar için zor olur gibi geldi bana.

7 haziranda bende alanyadaydım geçen yıl, sezonu olmasına rağmen ilk 3 gün hava bulanık ve deniz dalgalıydı, rüzgar vardı ve denize girip çıkınca bildiğin üşüdük. Güneş olmadığı için güneşlenemedikde.3 günden sonrasıda harikaydı, en azından deniz kenarında üşümeden durabildik.Geçen yıl yaz biraz geç geldi belkide ondandır.Ama mayıs ayı ,eğer soğuk denize alışkın değillerse çocuklar için zor olur gibi geldi bana.
Çocuklar deniz k narinda kumla oynamayı seviyor aguasi büyük hep hazvuzda eğleniyorlar bende dahil

Tatillerimizi bayrama denk getiriyoruz bu senede kurbanda memlekette kalalım dedim bu şekilde bir otel beğendik niyetlendik bu seferde havuza giremezsek aguasi çok güzel uzuluruz
Soğuk olabilir bnce
Kurbana tatile gitseniz daha iyi olur gibi
Gerçi daha geçen hafta haberlerde denize giriyorlardı Antalya’da

Mayisin 2 ramazan bayramı ilk haftası maelesf bu sene

Alanya'da yaşıyorum. Bana soğuk gelir mayısta deniz, ama gireni illa oluyor. Hatta nisanda başlıyorlar hava güneşliyse. Havuzlar filan hazır olur o tarihlere, giren de rahat girer. Biraz da sizin soğuk direncinize göre de fark eder.

Bizim Rusların maşallahı var bu konuda vallahi, soğuk memleket insanı olduklarından herhalde, şubatta filan güneşli bir günde kısa kollu gezip dalıyorlar denize. Bize soğuk geliyor. :)

X