Ramazan Bayramına Kadar Cüz Cüz Paylaşarak Hatim Yapalım

1.CÜZ........>gulbera ==>OKUNDU
2.CÜZ.......>gulbera ==>OKUNDU
3.CÜZ.......>
N new smiles==>OKUNDU
4.CÜZ.......>
new smiles
5.CÜZ.......>mırac75
6.CÜZ........>mırac75
7.CÜZ.........>
Israfil===>OKUNDU
8.CÜZ........>
Israfil===>OKUNDU
9.CÜZ........>aaynaa===>OKUNDU
10.CÜZ......> farmasi
11.CÜZ......>
tuuba0607
12.CÜZ......>tuuba0607
13.CÜZ......>whitepearll==>OKUNDU
14.CÜZ......>whitepearll==>OKUNDU
15.CÜZ......>
whitepearll==>OKUNDU
16.CÜZ......>
emoss006===>OKUNDU
17.CÜZ......>
emoss006===>OKUNDU
18.CÜZ......>
huyluduygu===>OKUNDU
19.CÜZ.......>
huyluduygu
20.CÜZ.......>skelebeks
21.CÜZ......>skelebeks
22.CÜZ......>istanbulunsultani
23.CÜZ.......>istanbulunsultani
24.CÜZ.......>whitepearll==>OKUNDU
25.CÜZ.......>gulbera====>OKUNDU
26.CÜZ.......>whitepearll===>OKUNDU
27.CÜZ.......>
huyluduygu===>OKUNDU
28.CÜZ........>aaynaa
29.CÜZ.......>buda gecer ya hu
30.CÜZ.......>aaynaa

29.cüzü şimdi bitirdim Allah dualarınızı kabul etsin inşallah.tup bebek tedavisi görüyorum duaya çok ihtiyacım var arkadaşlar..duanızı eksik etmeyin..makbule ismim Allaha emanet

29.cüzü şimdi bitirdim Allah dualarınızı kabul etsin inşallah.tup bebek tedavisi görüyorum duaya çok ihtiyacım var arkadaşlar..duanızı eksik etmeyin..makbule ismim Allaha emanet
ALLAH RAZI OLSUN CANIM ben de bebek istiyorum klomen başladım bu ay ama sanırım adet olacağım bakalım ben de dualar istiyorum bekliyorum edeceğim de listedeki herkese toplu dualarımızı da ederiz listeyi kontrol edin ara ara bitmeye yakın zamanda da toplu dualarımızı yapalım ALLAH belki hayırlısıyla dualarımızı kabul eder amin

1.CÜZ........>gulbera ==>OKUNDU
2.CÜZ.......>gulbera ==>OKUNDU
3.CÜZ.......>
N new smiles==>OKUNDU
4.CÜZ.......>
new smiles
5.CÜZ.......>mırac75
6.CÜZ........>mırac75
7.CÜZ.........>
Israfil===>OKUNDU
8.CÜZ........>
Israfil===>OKUNDU
9.CÜZ........>aaynaa===>OKUNDU
10.CÜZ......> farmasi
11.CÜZ......>
tuuba0607
12.CÜZ......>tuuba0607
13.CÜZ......>whitepearll==>OKUNDU
14.CÜZ......>whitepearll==>OKUNDU
15.CÜZ......>
whitepearll==>OKUNDU
16.CÜZ......>
emoss006===>OKUNDU
17.CÜZ......>
emoss006===>OKUNDU
18.CÜZ......>
huyluduygu===>OKUNDU
19.CÜZ.......>
huyluduygu
20.CÜZ.......>skelebeks
21.CÜZ......>skelebeks
22.CÜZ......>istanbulunsultani
23.CÜZ.......>istanbulunsultani
24.CÜZ.......>whitepearll==>OKUNDU
25.CÜZ.......>gulbera====>OKUNDU
26.CÜZ.......>whitepearll===>OKUNDU
27.CÜZ.......>
huyluduygu===>OKUNDU
28.CÜZ........>aaynaa
29.CÜZ.......>buda gecer ya hu=>OKUNDU
30.CÜZ.......>aaynaa

inşallah hayırlı zamanda hayırlısıyla olsun..rabbim dualarımızı kabul etsin..hayırlı haberlerimizi burdan duyalım inşallah:)

inşallah hayırlı zamanda hayırlısıyla olsun..rabbim dualarımızı kabul etsin..hayırlı haberlerimizi burdan duyalım inşallah:)
İnşaallah canım dün ben erken gebelik testi yaptırdım kan tahlili cumartesi adet olmam lazım negatif çıktı iki gündür ağlıyorum bugün biraz daha iyiyim işte canım bol bol dua edelim birbirimize ben her ibadetimde isteyen arkadaşlarıma da onların arasında bana da diyorum bakalım umudumu kessem mi bu ay için diyorum kimileri de günün geçmeden neden yaptırdın belki geç belli olacak diyorlar bilemedim kafam karıştı

Benimde bu ay negatif 3.cu asilamamdi çokta umutluydum oysa çok üzüldüm test falan yapmadım reglim de başladı zaten. ramazan da ara vercem tedaviye. Bu da benim imtihanim diyorum hayırlısı

Benimde bu ay negatif 3.cu asilamamdi çokta umutluydum oysa çok üzüldüm test falan yapmadım reglim de başladı zaten. ramazan da ara vercem tedaviye. Bu da benim imtihanim diyorum hayırlısı
çoğumuz bebek istiyoruz görünen o hatim duamızda hayırlısıyla birbirimize çok dua edelim ben de eylüle kadar klomen kullanırım o zaman olmazsa RABBİM nasip etmezse 4-5 ay dinleneceğim hem kpss ye gireceğim seneye sınava denk gelsin istemiyorum bakalım hayırlısı bekleueceğiz

Klomeni nasıl kullanıyorsunuz.bende klomenle aşilama yaptırdım 3 kez.5 gün gunde 1 tane kullanıp 2 gün ara verip tekrar doktora gidiyordum yumurta takibine.yumurta istenilen büyüklükte olunca catlatma ignesi yapılıp aşılama yapılıyordu. Bende ramazanda gitmek istemiyorum klomen kullansam yine aynı sakıncası olur mu ki acaba

bu ay ilk kez kullandım canım klomeni 3 yumurtam oluşmuştu çatlatmaa aiğnesi vermedi o yüzden iki aydır ayın 16sında adet oldum bu ay da belki birkaç gün önce adet olur muyum diye düşüncede oldum ayın 10 unda kan tahlili yaptırdım ve negatif çıktı doktor erken yaptırdın dedi bana ama umudum kırıldı biraz şimdi de pazartesi salıya kadar bekleyeceğim bakalım adet olacak mıyım olmayacak mıyım

klomen dene bence de moral de çok çok önemli kafaya takmamak da süt buğusunu yaptın mı bu ay yapacağım eğer olumsuz sonuç olursa

klomen dene bence de moral de çok çok önemli kafaya takmamak da süt buğusunu yaptın mı bu ay yapacağım eğer olumsuz sonuç olursa

Ya ben 3 kez denedim Klomeni aşılama da.artik 4 ve 5 inci ignelerde olacak o da olmazsa tüp e geçeceğiz. Yok süt buğusu da yapmadım bende bir aktara sordum biri çok övdü belini cektirecen sonra yakı yapistiracaksun arti bir macun yapacam allahın izniyle olur inşallah dedi.tabi önce Sperm sonuçlarını falan görüyor. Bel cektirme de biraz sakat sanki ya.ben pazartesi tekrar gideyim en iyisi doktora.

ben de adet olursam da salı gibi gidecem işte adet olmazsam da gideceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…