Ramazan Ayı Zikir Meclisi...

Tamam tesekkur ederim aminnnn insallah rabbim kabul eder ..

amin cnm inşaallah

Bugün okudum :)

rabbim kabul eylesin

Ben de okudum ,bende katılmak isterim “Rabbim bu mübarek ayda hayırlısıyla bir iş nasip etsin “

hoşgeldin cnm rabbim kabul eylesin inşaallah

Bende okudum Rabbim bu hayırlı gunlerde bana ve isteyen üm kullarına sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsn
aminn inşaallah rabbim kabul eylesin

"Sübhanallahi ve bi hamdihi" okudum okumaya devam edeceğim gün içinde inşallah
Rabbim bu mübarek ayda hepimizin sıkıntılarını gidersin, dileklerini hayırlısı ile nasip eylesin inşallah

mevlam kabul eylesin canım

Hasbinallah ve nimel vekil

Okudum.

rabbim kabul eylesin cnm

Selamünaleyküm canlarım, hayırlı sabahlar

Bugünün Zikri ; "Sübhanallahi ve bi hamdihi"
Manası : Allah’ı hamd ile tesbih ederim demektir.

Rabbim şimdiden kabul eylesin. Dilimizden zikr, kalbimizden rabbimin aşkı eksik olmasın inşaallah
Bu mübarek günler hürmetine bizleri doğru yoldan ayırmasın. Salih kullarıyla haşr eylesin inşaallah

• Kızlarım sizden ricam gün içindeki zikrleri sadece çekelim hergün yeni bir zikr olacak zaten

Hayırlı Sabahlar kızlar ;

Bugünün Zikri ; Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm
Anlamı ; “Güç ve kuvvet, sadece Yüce ve Büyük olan Allah’ın yardımıyla elde edilir.”

Rabbim dilimizden zikri eksik eylemesin..

Bugünün Zikri ; La ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin
Anlamı ; “Senden başka hiç bir ilah yoktur. Seni bütün noksanlıklardan tenzih ederim. Muhakkak ki ben zalimlerden oldum”

Rabbim daim eylesin..

kızlar haftasonu gelemedim hakkınızı helal edin kaçamak oldu ama ben dilimde zikr le devam ettim şahsen :)

Bugünün Zikri ; Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm
Anlamı ; “Güç ve kuvvet, sadece Yüce ve Büyük olan Allah’ın yardımıyla elde edilir.”

rabbim kabul eylesin..

Haftasonu bende gelemedim, ama zikirler dilimiz döndüğünde hep bizimle, bugün devam edeceğim yine inşallah

Hayırlı sabahlar ;

Bugünün Zikri; Ya Allah
Anlamı ; Kâinatın ve kâinatta bulunan tüm varlıkların yaratıcısı, koruyucusu olan tek varlık, ibâdet edilmeye lâyık tek Rab, Mevlâ, Huda'ya ait özel isimdir.

Bugünün Zikri; Ya Kafi...
Anlamı ; Kullarına yardım eden, vekil olan, yol gösteren, yaptıklarını bilen, gören, haberdar olan ve hesaba çeken, anlamına gelir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…