Ramazan Ayı Zikir Meclisi...

okuyucuu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2014
3.337
5.654
Selamünaleyküm Kızlar ;

Ramazan-ı Şerifiniz hayırlı olsun.Sizlerde biliyorsunuz ki ramazan ayı Kuran-ı Kerim ayıdır. Rabbimin kullarını çokça af ettiği mübarek aydır.Bu ayda yapılması gerekenleri birçoğunuz araştırıyordur. Zikr de bu işin bir parçası sadece ramazan ayı için değil ömrümüzün her anında dilimizde olması gereken bir şey. Alışkanlık haline getirenlere ne mutlu . Biz de onlardan olma ümidiyle bu meclisi açmak istedim. Ne dersiniz bizde bu vesileyle kurtulanlardan oluruz belki. İnşaallah...

• Zikrimizin sayısını belirtmeyeceğim sadece okumak önemli,okumak ve alışkanlığa dönüştürmek bu faziletli ay da inşaallah...

Haydi başlayalım. Rabbim muaffak eylesin.

Zikr lerin sultanı bence ; La ilahe İllallah ...

• Katılan yoldaşlarımın bugün okudum demesi yeterli

canım benim . ben bugün otobuste gelirken çekmiştim.
o zaman okudum diyeyim buraya.

Canım güzel bir meclis olmuş yüreğine sağlık bende şimdi başlıyorum Allah ın izniyle

Aslında zikr lerimizin anlamlarıyla yazsak daha efdal olacak sanırım...

Bugünün Zikri;
La ilahe illallah : Allah'tan başka ilah yoktur.

Aslında zikr lerimizin anlamlarıyla yazsak daha efdal olacak sanırım...

Bugünün Zikri;
La ilahe illallah : Allah'tan başka ilah yoktur.
Her gün farklı bir zikir mi. Süpermiş.
Yarın Subahanallahi ve bi hamdihi olsa mı :)
Çok faziletli bir zikirmiş , tıpkı diğerleri gibi.
Konu güzel, hayırlı olsn.

Sayi verecekmiyiz su kadar okudum diye..

isterseniz siz kendinize sayı verin ama ben sınırlamak istemiyorum. Yani sınırlayıp görev yerine geldi bitti değil de, dil de ara ara sürekli o zikr olsun gün içinde yani bugün okudum desen yeterli rabbim kabul eylesin

Tamam tesekkur ederim aminnnn insallah rabbim kabul eder ..

Ben de okudum ,bende katılmak isterim “Rabbim bu mübarek ayda hayırlısıyla bir iş nasip etsin “

"Sübhanallahi ve bi hamdihi" okudum okumaya devam edeceğim gün içinde inşallah
Rabbim bu mübarek ayda hepimizin sıkıntılarını gidersin, dileklerini hayırlısı ile nasip eylesin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…