Ramazan ayı hürmetine Dua Kardeşi arıyorum

katılırım cnm ne okuyoruz bu ara mazaretlıyim
Canım sanırım herkes sıradaki kişi için içinden ne kadar geliyosa okuyor. 1000 ya kadir 1
katılırım cnm ne okuyoruz bu ara mazaretlıyim
kendimiz belirliyoruz sanırım canım, 786 besmele uygulamasını yapan arkadaşın dakikası dakikasına olmuş duası.. :KK76::rolleyes:

Tazis Tazis Sealand Sealand katılmak isteyen olursa onlarıda ekleriz şimdilik üçümüz ya Lâtif zikri yapalım mı büyük ebced 16641. :KK28: çok fazla olmadığı için ramazan bitmeden üçümüzünde biter. Kime okunuyorsa o 6641 okusun diğerlerimiz 5.000 ,5.000 okur. Bence bi kadına en çok yakışan zikirlerden biri ya Lâtif :KK22::KK23:

Olur canım okuyalım. Nasıl okunacak detayli soylermisin canim sayı kısmında kafam karıştı. Bu arada esmalar mazeretliyken de okunur mazeretli olup katilmaktan cekinenler için

Olur canım okuyalım. Nasıl okunacak detayli soylermisin canim sayı kısmında kafam karıştı. Bu arada esmalar mazeretliyken de okunur mazeretli olup katilmaktan cekinenler için
Yok canım Sealand Sealand sûre felan okunacaksa (ayetel kürsi, ihlas gibi) diye belirtti yoksa onunla ya Fettah hatmi yaptık :super: bilgili bir arkadaşımız.
Şöyle okuma yapacağız canım mesela ilk senin için okuyalım
Tazis Tazis 6.641 ya Lâtif
Sealand Sealand 5.000 ya Lâtif
Bisquits Bisquits 5.000 ya Lâtif
Dua sırası kime geçerse o 6.641 okuyacak okuyamazsa yardım ederiz zaten :nazar::KK19:

Yok canım o arkadaş icin demiyorum, daha önce soranlar oldu da gönül rahatligi ile gelsinler diye diyorum. Tamam canim olur :) bir de sure hatmi yapalim mi bunun yanı sıra

Yok canım o arkadaş icin demiyorum, daha önce soranlar oldu da gönül rahatligi ile gelsinler diye diyorum. Tamam canim olur :) bir de sure hatmi yapalim mi bunun yanı sıra
:KK71:tamam tatlım haklısın. Yapalım tabiiki hangi sûre

:KK71:tamam tatlım haklısın. Yapalım tabiiki hangi sûre
Canim Ya latif zikrini bir günde yapıp bitirecegiz değil mi. Size nasıl uygun olursa Ayetel Kursi 313 kere okunabilir. Okuyacak kisi mesela ilk sensen sen 113 ben 100 diger arkadaş 100. Birbirimize dileğimizi ifade ederiz herkes ona göre niyet eder :)

Canim Ya latif zikrini bir günde yapıp bitirecegiz değil mi. Size nasıl uygun olursa Ayetel Kursi 313 kere okunabilir. Okuyacak kisi mesela ilk sensen sen 113 ben 100 diger arkadaş 100. Birbirimize dileğimizi ifade ederiz herkes ona göre niyet eder :)
Eğer üçümüzde bitirebilirsek bir günde ama bitiremeyen olursa 2. güne ayetel kürsi vakit alır ama onun için 3 -4gün felan süre tanıyabiliriz birbirimize, ama keşke bikaç kişi daha katılsa:eğlence:

X