Rahimde şekil bozukluğu histeroskobi

Merhaba, tanı amaçlı olan kolay oluyor mu acaba ? Ben hsg çekiminden sonra herşeyden korkar oldum
benim için çok kolaydı canım hiç birşey hissetmedim hatta ekrandan kendimde izledim, rahim ağzında darlık falan olursa biraz ağrı yapabiliyormuş.

Benimde rahimde perde vardi ağustos ayinda hem laporoskopi hemde histereskopi ile alindi ben bi gece kaldim ikisi bi arada olduğu icin ama senin sadece histeskopi ise aksama cikarsin insallah korkulucak bisi değil tani koymak icinde yapiliyor bisey varsa mudahale etmek icinde ise gitmeme durumun toparlanmana bagli benim bi hafta sızıntı seklinde kanamam olmustu laparoskopi oldugum icinde karnımda cok gaz oldu ama hic bi hareketim kistilanmadi sen daha cabuk toparlarsin stres yapma bende hic hamile kalamadim 2 bucuk cm perde vardi alındı 15 gun iliski yasagi harici koruma suresi vermedi o zamandan beri de deniyoruz ama hala bi gelisme yok allah herkesi bekledigine kavustursun simdiden gecmis olsun
Merhaba muayene gittigim doktor da bende rahim filmi istedi cikan sonucta rahim yapismis dedi ben daha once histeroskopi olmustum yaklasik 3 sene gecti ustunden ama hamile kalmadi bu sene baska bi doktora gittim o da bana hem histereskopi ham laparoskopi olmam gerektigini soyledi hem yapisiklik var hemde rahim balon seklini almis duzeltme yapilmasi gerekiyor dedi. Siz hangi doktorda ameliyat oldunuz. Hamile kalabildiniz mi. Guzel haberlerinizi bekliyorum 🙇‍♀️

İnşallah 😊 ohh rahatladım biraz da olsa siz nerede oldunuz ben zeynep kamilde olacağım..
Merhaba bende zeynep kamilde bi doktor ariyorum her ikisininde olmasi gerekiyor. Siz oldunuz mu ameliyat hangi doktora gittiniz acaba bilgilendirirseniz cok sevinirim. Bana ozel de 25000 tl yi bulur dediler. Buyuk bi para o yuzden devletten bi doktor arastiriyorum yardimci olabilir misiniz.

Merhaba bende zeynep kamilde bi doktor ariyorum her ikisininde olmasi gerekiyor. Siz oldunuz mu ameliyat hangi doktora gittiniz acaba bilgilendirirseniz cok sevinirim. Bana ozel de 25000 tl yi bulur dediler. Buyuk bi para o yuzden devletten bi doktor arastiriyorum yardimci olabilir misiniz.
Ben oldum ameliyatımı 2 ay geçti 16 aralıkta olmuştum
ben ilk önce müşerref banu yılmaza gittim çok iyi bir doktor ancak ameliyatıma çetin kılıççı yaptı oda zeynep kamilden gitti daha yeni
bende özellere çok baktım ama yine de zeynep kamilde oldum çevremdekiler araştırma hastanesi her zamaan daha iyidir dediler sizde inşallah bi an önce olursunuz.. sormak istediğiniz bir soru varsa bana mesaj atarbilirsiniz :)

Benımde sadece histeroskopi olacak rahimde uter y şeklinde oldugu için onu törpileyecekler
Evet benim sonradan olmuş şekil bozukluğu enfeksiyon kapmışım bu da rahme yapışıp şeklini bozmuş 😣 kimseye söyleme bu ameliyatı herkes bilmek zorunda değil zaten basit bir operasyon ben senin yerinde olsam söylemezdim ağızlarına laf verme
Ben oldum ameliyatımı 2 ay geçti 16 aralıkta olmuştum
ben ilk önce müşerref banu yılmaza gittim çok iyi bir doktor ancak ameliyatıma çetin kılıççı yaptı oda zeynep kamilden gitti daha yeni
bende özellere çok baktım ama yine de zeynep kamilde oldum çevremdekiler araştırma hastanesi her zamaan daha iyidir dediler sizde inşallah bi an önce olursunuz.. sormak istediğiniz bir soru varsa bana mesaj atarbilirsiniz :)
Merhaba kızlar histeroskopiden sonra neler yaptınız? Beni ilk adette transfere çağırdılar gittim ama negatif oldu. Sizlerde durum nasıl??

X