Rahimde Hidrosalpenks (sıvı birikimi) çare buldum

Bukalebos

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2021
12
3
36
Allah saracoğlu doktordan bin kere razı olsun arkadaşlar 2 düşük yaptim daha sonra 1 yil gecti çocuğum olmadı doktora gittim rahimde sıvı birikimi hidrosalpenks 7 ml dedi bu sekilde bebek olsa bile o sivi zehirlermis okadar yazilar okudum araştırdım ben rahim filmine girecektim korkuyordum son bir ay daha şansımı denemek istedim bu kür karşıma cıktı brokoliyi aldım geceden yaptim gece 10 gibi yapıyordum agzi kapali gece 12 de acip bir bardagi iciyordum diger bardagi sabahina iciyordum sabah yapmak zor oluyor diye ac karnina oldugu icin geceden yapiyordum daha sonra bir ebeden de ebegümeci fitili yazilarini okudum eski cağda yapılırmış ebegümecini iyice eziyorsunuz havanda da olur ben kesme tahtasinin üzerinde kökleriyle tohumuyla birlikte iyice dÖvüyordum merhem gibi oluyordu neredeyse iyice suyu çıkıyordu sonra teflon tavaya iki yemek kaşığı zeytin yağınınin icine attim bu ezdigim ebegumecini biraz kavurdum cok degil otlar sertlesmeyecek eczaneden aldigim gazli bezi kestim sonra sicak sicak sardim gazli beze fitil seklinde parmağım kadar uzun oluyordu fitil geceden koydum vajinaya sabaha kadar afedersiniz acikca yaziyorum çünkü o arayışı o caresizligi cok iyi bilirim sabah cikardigimda afedersiniz bi su akti inanamadim kac defa oldu bunu 15 gün yaptim adetten hemen sonra son gunlerinde baslayabilirsiniz Allahim cok sukur kismet etti ben ebegümecini tarla gibi yerden buldum topladım lutfen dua edin bebegim saglikla dogsun ama size sÖyluyorum usenmeden bunu lutfen yapin buraya yazacaksınız herkes faydalansin insallah istedim ki herkes faydalansin her gece burayi okuyordum biseyler bulurum belki diye herkes ameliyat demisti ben ikisini birden yaptim hem brokoli kürü hem fitili ama üşenmeden yapın her gece yataga gecmeden tavayi aliyordum belimin altina yastik ustune bez seriyordum yag koyarken akıyor çünkü parmaginizla iyice itin insallah faydasini gÖreceksiniz inanın

Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşAllah Çok şükür bazen neyin hastalığımıza çare olacağını bilemeyiz ama aramalıyız da tabi..

Çok teşekkürler detaylı yazmışsınız herşeyi. Kist varmıydı sizde acaba ebegümeci kist falan yapıyor diye duymuştum. Tekrar muayene oldunuz ve temizlenmiş miydi sıvı birikmesi acaba

Çok tesekkur ederim gercekten dualar ve rabbimin yarattığı hersey bir ilac aslında yeterki neyin neye iyi geldiğini bilelim

bende Allah'ım şifamı sülüklerden verme diyordum ama en son onuda yaptırmıştım.. tüplerim her ikisi de tıkalıydı benimde.. brokoli kürü yaptım o bitti soğan kürü vs derken hamile kaldım düşükle sonuçlandı ama dedim açıldı demekki o sıvıdan şüphelendi doktorum tekrar rahim filmi istedi bende o sırada hacamat sülük vs onları yaptırdım bu işlemler bitince gidip rahim filmini çektirdim doktorum cillop gibi tüplerin ve sıvı yok dedi ama amh düşüktü baya yine tüpmbebek dediler ona da tamam dedim adetimi bekliyordum ki işlemler başlasın diye. Elhamdülillah gerek kalmadı ben o ay hamile kaldım şuan 25. haftanın içindeyiz elhamdülillah.. aramak lazım insaniz sabırsızız fazlasıyla ama herşeyinde bir vakti zamanı var işte

Içinizdeki sıvılar tam temizlenmediyse o zaman düşükle sonuçlanabiliyor ben o cok eskiden ebelerin yaptığı yazida sülüğü de okumuştum ama ona cesaret edemedim ebegümeci fitilini denemek istedim cok şükür rabbime rahim filminden cok korkuyordum cok ağrıyormuş diye okudum her yerde narkozdan da korkuyordum yani cok şükür dün kalp atışını duyunca şok oldum test bile yapmadım sürekli hayallerim yıkıldığı için her ay sınav sonucu bekler gibi bekliyordum şu an da aşırı halsizligim ve mide bulantım var bisey yiyemedigim icin korkuyorum biraz ama bu da geçici bir dÖnemdir diye düşünüyorum sizin icin cok sevindim Allah saglikli sihhatli bir sekilde kucağınıza almayi nasip etsin

Sülük kaç kez yaptırdınız acaba

Sülük kaç kez yaptırdınız acaba
2 defa yaptırdım.. birincide kasık bölgeme ve göbek deliğine konuldu 2.cide de sırt bel tarafımda yumurtalıklara doğru.. 7şer taneydi sanırsam.. 3. olsaydı rahmime konulacaktı şükür ona gerek kalmadı
2.sülük seansından sonra bir ay kadar bekledim rahim filmi çektirdim elhamdülillah oda tertemiz çıktı.. rahim filminden sonrada 2 hafta korunun dedi doktorum regl oldum sonrada bir daha olmadım şükür 25.haftadayım

Aaa cok iyi olmus bende direkt rahim icine diye omuyunca çekinmiştim kasıklaraysa yapabilirdim onu bir defa sırtıma yaptim ama kanım durmamisti baya bir gün aktı olsun yinede yapardım cok şükür Allah'a insallah saglikla kucagimiza alırız

ilkinde kendü kendimden midem bulandı kan sızıntısı 1 gün devam ediyor evet maalesef ama inşallah onunda şifası o belki atıyor vücuttan.. normalde böceklerden korkarım yani dokunma elleme beni geri iter ama şifanında nerden nasıl geleceği belli olmuyor... bana sülüğü söyleyen arkadaş direk rahme diye söyledi gidip sorduğumda yapan kişiye kasık bel ve en son rahim olacağını ifade etti.. içim rahatladı direk rahim ister istemez korkutuyordu beni.. ama sülüğün rahmide temizlediği söyleniyor.. bide.göbek deliğime konuldu onnu koyarken vücıduna format atılıyor İnŞAllah dedi.. öylede olmuştur inşAllah..

Rabbim dermansız dert vermesin kimseye

Merhaba sormak istiyorum bende 7 ay önce hsg çektirdim temiz çıktı 2 ay sonrasında hamile kaldım kürtaj oldum kürtajdan sonra ağrım kanamam vs olmadı ama birkaç gündür çok çok hafif ağrılarım oluyor sol kasık ağrısı var korkuyorum doktorum gerek yok ben yaptğım kürtajı biliyorum diyor açık olan tüp sonrasında hidrosalpenks olur mu yoksa hidrosalpenks yılları birikintisiyle mi oluşuyor

ancak hsg çektirdikten sonra anlayabilirsiniz diğer türlü zor. enfeksiyondan dolayı olabiliyormuş bu illet

ancak hsg çektirdikten sonra anlayabilirsiniz diğer türlü zor. enfeksiyondan dolayı olabiliyormuş bu illet
Yani 7 ay gibi bir sürede de olabiliyormuş öyle mi Allah yardımcımız olsun çok şükür bir enfeksiyon geçirmedim ama bilmiyorum insan çok korkuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…