Rahim sülüğü

5 yıldır uğraşıyorum 1 aşılama 1 tüp 2 ameliyat hatta 3 ameliyat ağrılar uykusuz geceler sülükler hacamat lar bitkiler soğan kürleri anlayacağın yapmadığım şey kalmadı
Durumumuz ayni 5 yildir bnde deniyorum 4 tüp sogan kurleri brokoli kurleri vs vs kısmet galiba biraz daha bekleyelim :KK43: sülük kaldiydi bi de bunu deneyelim bakalım

Allah sifamizi versin inşaallah ya seni anlayabiliyorum :KK43: diyet filan yapio musun seker cikolata kistini arttiriomus kuzenimde ameliyat oldu oyle demis doktoru
Valla ben o kadar okudum ki şeker un et ne yiyecez bilmiyorum ne insanlar var ev yemeği görmemiş hiç bi sıkıntısı yok bizde niye böyle anlamıyorum

Peki ya cikmazsa? Boyle bir ihtimak hic yok mu? Cikmayanlar ne oluyor.
Merak etme bende senin gibiydim karıncadan bile korkuyordum mecbur kalınca herşeyi yapıyor insan sayılı gönderiliyor ve ayrıca bakılıyor içinde kalan var mı yok mu ameliyatya makası insan içinde bırakan var bu en azından kendi çıkıyor 😂

Merak etme bende senin gibiydim karıncadan bile korkuyordum mecbur kalınca herşeyi yapıyor insan sayılı gönderiliyor ve ayrıca bakılıyor içinde kalan var mı yok mu ameliyatya makası insan içinde bırakan var bu en azından kendi çıkıyor 😂

Ya umarim sifa olur size okurken bile asiri korktum. Ben kucuk orumceklerden bile korkuyorum :)

Yanlış anlamadım dimi vajinadan içeri sülük gönderiliyor? Riskli bişi değil mi bu?
İlk kez duyuyorum çok şaşırdım. Çaresizlik insana herşeyi yaptırıyor😕

İnaşllh bu kadar cabana rabbim yüzünü güldürsn benm yengemde bı yıldr cekiyodu oda hacamttan sonra göbekten sülük attrdı iki yıldr bebek istydu olmuyodu sülük attıktan sonraki ay hamile kaldı 😊
Göbek derken canım? Göbek deliğinin içi mi bende yaptıracağm da

Kızlar ben kasığıma koydum geçen hafta. Tüpümün tıkalı olduğu yere koydum. 4 tane felan baya emdiler. Hiç yumurta gelişmezdi o yumurtalığımda sülükten 4 gün sonra kontorole gittiğimde yumurta oluştuğunu gördüm. Doktorum söyledi. Daha ilk yapışta işe yaradığını düşünüyorum. Benm problemim tek tüpüm var o da tıkalı. Sülük ve hacamat ile tedavi görücem rahim içine atılan sülükte faydası var biliyorum. Tüpü açılanlarıda okudum burada. Ama işte bilemiyorum. Bir daha ki ay rahim filminden sonra başlıcaz tedavilere.

X