Rahim sülüğü

Anladm çok teşekkür edrm cevabınz için inşallh kurtulırsnz bir an önce , bende iki aydr tarama hacamatı yaptryrm bu ay sülük denicem inş faydası olur ama bana göbekten yap dediler . sizin çocuk var mı peki özel degilse tabi
Hayır cnm göbekten yapma kasıklardan kuyruk sokumu ve ayak içlerine yap cesaret edebilirsen rahime de yaptır çocuk istiyorsan benim çocugum yok o yüzden uğraşıyorum zaten

Bende aynı senin gibiydim merak etme ama insan çaresiz kalınca mecbur kalıyor cnm ameliyat olmaktansa ki ameliyat ta çare değil hemen tekrar ediyo kistlerim çünkü
Çok geçmiş olsun gerçekten. Ben çok tırsağım bu konularda siz bana bakmayın. Bi daha da tekrarlamaz işllah

Hayır cnm göbekten yapma kasıklardan kuyruk sokumu ve ayak içlerine yap cesaret edebilirsen rahime de yaptır çocuk istiyorsan benim çocugum yok o yüzden uğraşıyorum zaten
İnaşllh bu kadar cabana rabbim yüzünü güldürsn benm yengemde bı yıldr cekiyodu oda hacamttan sonra göbekten sülük attrdı iki yıldr bebek istydu olmuyodu sülük attıktan sonraki ay hamile kaldı 😊

İ
İnaşllh bu kadar cabana rabbim yüzünü güldürsn benm yengemde bı yıldr cekiyodu oda hacamttan sonra göbekten sülük attrdı iki yıldr bebek istydu olmuyodu sülük attıktan sonraki ay hamile kaldı 😊
İnaşllh bizde o güzel haberi alırız rabbim hiç kimseyi sağlığı ile sınamasın gerçekten çok zor uykusuz aylarca neler çektiğimi anca ben bilirim

İ
İnaşllh bizde o güzel haberi alırız rabbim hiç kimseyi sağlığı ile sınamasın gerçekten çok zor uykusuz aylarca neler çektiğimi anca ben bilirim
Üzme takma dicem ama imkansz, kendimden biliyrm rabbim emeklerının karşılıgını versn inaşallh tez vakıtte önce sana saglık sonrada saglıklı evlat 😊

Üzme takma dicem ama imkansz, kendimden biliyrm rabbim emeklerının karşılıgını versn inaşallh tez vakıtte önce sana saglık sonrada saglıklı evlat 😊
Amin amin cnm ama inan kadın en son çıkan sülüğü görünce kendi bile şaşırdı tam bi avuç olmuştu o ip gibi sülük

Ise yarayan kişileri duydum inşallah sizede şifa olur kanama olması normal .
Birde o rahim içine bırakılan sülük geri nasıl alınıyor yani baya vajina girişinden mi giriyor sülük çok. Merak ettim 😦

Ise yarayan kişileri duydum inşallah sizede şifa olur kanama olması normal .
Birde o rahim içine bırakılan sülük geri nasıl alınıyor yani baya vajina girişinden mi giriyor sülük çok. Merak ettim 😦
Cnm kadın doğum da muayene olduysan bilirsin spekulum taktı onla yolladı işin ilginci işi biten kendi kendine cıkıyordu dışarı

Cnm kadın doğum da muayene olduysan bilirsin spekulum taktı onla yolladı işin ilginci işi biten kendi kendine cıkıyordu dışarı
Evet spekulum taktirmistim çok ilginç gerçekten canım şifa olsun inşallah 🙏

A

Amin cnm mücizevi hayvanlar gerçekten narkoz veriyor resmen insana ilk ısırığını hissettikten sonra uyuşturuyor resmen orayı
Ben bunu yaptırıp hamile kalan birini duydum baya yakından biri bize inşallah sende emeklerinin karşılığını alırsın gerçekten mucize gibi birsey çok şaşırdım

Ben bunu yaptırıp hamile kalan birini duydum baya yakından biri bize inşallah sende emeklerinin karşılığını alırsın gerçekten mucize gibi birsey çok şaşırdım
İnşallah cnm gelişme olursa yazarım sizide bilgilendiririm

Kızlar dün rahim sülüğü yaptım ve çok kanamam oldu yapan var mı çok kan gitmesi normal mi
normal canım ben
Kızlar dün rahim sülüğü yaptım ve çok kanamam oldu yapan var mı çok kan gitmesi normal mi
normal canım ende
bende geçen hafta yaptırdım 1 gun sürdü kanamam canım ve erken regl oldum inşallah diğer ay hamile kalırım

X