Rahim sülüğü

belli bi seans olarak konuşmadık bi kaç ay gebelik icin uğraş dedi sonra bikere daha koyarız dedi bende birde kan pihtilasmasi var

hiim ben normalde günü gününe olan bir insanım ama gebelik düşündükçe stres yapıp hep erteliyordu regl m hormon testi yaptirdin mi hiç. bide sülük koyduydum işte 1 hafta sonra regl oldum yani bende sasirdim

Anaaaammm bacilarrr nasil oluyooo bu is bna anlatin heleee cok degisikkk valla tirstim ama yariosa kapatr gozumu yaptiririm vallaaaaa:bicak:

evet ama tekrar yılmadan devam etmemiz gerek :) sen hiç gebe kaldın mı veya ne zamandan beri uğraşıyorsun

evet ama tekrar yılmadan devam etmemiz gerek :) sen hiç gebe kaldın mı veya ne zamandan beri uğraşıyorsun
5 yıldır uğraşıyorum 1 aşılama 1 tüp 2 ameliyat hatta 3 ameliyat ağrılar uykusuz geceler sülükler hacamat lar bitkiler soğan kürleri anlayacağın yapmadığım şey kalmadı

bana da çok değişik gelmişti ilk başta ama araştırdım ve faydası olacağını düşündüm ve Allah bi cesaret verdi yaptırdım iyiki de yaptirmisim

ah canım sen benden daha fazla uğraşmışsın bende 2 senelik evliyim hamile kaliyorum ama sağlıklı ilerlemiyor

X