Rahim sarkması

birannebirbebek90

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2022
97
20
33
Merhaba kızlar. Şuan korkudan ölüyorum nolur birileri beni aydınlatsın. Öncelikle geçen hafta bı kimyasal gebelik geçirdim bugün kanamam bitti ve banyo yaptim. Genital bolgemi yıkarken vajinamdan dışarı çıkmış yani elimde dokununca hissettiğim bı et parçası elime geldi. Normalde varmiydi diye düşündüm ama hayır ya yoktu böyle bişey bu bir kaç günde olmuştu. İnternetten araştırdım ve emin olmamakla birlikte rahim sarkması olduğu kanaatine vardım. Allah'ım inşallah değildir Bu durumu yaşayan varmı ben bebek sahibi olmaya çalışıyorum bu arada 2 doğumum var ama doğumdan sonra bile böyle bişey olmadı. Kimyasal gebelik mi yaptı bunu bı terslik var ama nedir bilmiyorum Varmı benim gibi olan surecleriniz nasıl ilerledi kadın doğuma gidicem ama öncesinde bilgilenmem lazim çok korkuyorum içim bı tuhaf oldu nerdeyse bayilicam

Dur canım sakin ol önce.
Ağrın sızın var mı?
Yarın vakit kaybetmeden kadın doğuma git.
Rahim sarkması,mesane sarkması olabilir belki de kimyasal geçirdim dedin et parçasıdır panik yapma.
Geçmiş olsun.

Hayır hiç ağrım yok çok şükür. Randevu alıp gidicem ama az önce ayıptır söylemesi eşimle birlikte olduk ilişkiden sonra baktım yoktu yani düzeldi mi acaba yukarı mi çıktı randevu günüme kadar takip edicem yine İstanbul'dayım ben burda randevu bulmak ölüm gerçekten. İnşallah ben abartiyorumdur yaa

İlişki sonrası gitmesi sarkma olabilir peki tekrardan şişkinlik et parçası geliyor mu eline?

Henüz bakmadım valla korkudan birazdan Bakicam tekrar ama cesaretimi toplarsam
Acaba gittiniz mi bende normal doğum yaptım biraz zor geçti bebeğim küçük olmasına rağmen İlk doğumumdu. Normal doğum sonrası makatta çatlak yaşadım kremlerle vs geçti 2 ayı geçiyoruz birliktelikte ağrı acı oluyor. Bide orada kaşıntı yanma hissi sağlık ocağı fitil verdi ama geçmedi aynayla bı baktımki bişey var orada bakınca görünüyor. İdrar tutamama vs olmadı ama iç çamaşırıma degdikçe tahriş oluyorda kaşınıyor batma hissi oluyor gibi. Napıcam ben keşke normal dogurmadaydim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…