Rahim filminden ve tüpteki şişlik/sıvıdan anlayan arkadaşlarım fikir verir misiniz (resimli)

Sizin sorunuzdan bağımsız olarak rahim filmi nasıl çekiliyor? Acılı bir işlem mi

raporu yazan kişi rahime sıvıyı verip röntgeni izleyerek yazıyor aslında. yine siz farklı bir doktora gösterin.
Aynen bende öyle biliyorum gerekli gördüklerini zaten yazmış ama sıvı ile alakalı bişey yazmamış dediğiniz gibi farklı doktorlara da göstereceğim çok teşekkür ederim

Sizin sorunuzdan bağımsız olarak rahim filmi nasıl çekiliyor? Acılı bir işlem mi
Ben yumurta toplama işleminden sonra gidip çektirmiştim 2 işlem üst üste olunca biraz zorlandım ama normalde sadece hah için gitseydim çokta ağrılı olacağını düşünmüyorum adet sancısının artışı gibi düşünebilirsiniz ağrısını

Anladım teşekkür ederim

Laparoskopi mi oldunuz

Merhaba. Tüplerde sıvı birikmesi varsa ameliyat olmadan tek bir transfer bile yaptırmamalısınız. Çünkü o zaten toksik bir sıvı ve embriyonun tutunmasını engelliyor.

Canım İstanbul'da cevat bayrak hocaya mesaj yoluyla filmi atıp yorum alabilirsin sana en iyi yolu söyler alanında uzman bir doktor kendisi

İçim rahatladı sağolunpeki hastanede yatış yaptınız mı
Evet bir gece yattım ama agrı kesıcı bile takılmadı. O kadar rahattım. Ve hafiflemiş hissettim. Hatta şöyle benim tüpümün biri bağırsaga yapısmıs ona rağmen gayet iyiydim sükür. Siz de hiç korkmayın herşey çok güzel gidecek çok güzel olacak .☺

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…