Rahim filmi ve tüp tıkanıklığı

Bunu o dönem araştırmıştım, sanırım tekrar yapışıyormuş, o yüzden pek tercih etmiyormuş doktorlar. Sıvı birikmesi falan varsa direkt almıyorlar sanırım, bende sıvı yoktu
Sıvı hakkında bir şey söylemedi dr.
Sonuç raporunda da yazmıyor.

Bir dr daha gidip duruma göre tüp bebek tedavisine geçeceğiz gibi.

Çok teşekkür ederim.Sizede geçmiş olsun.

Kizlar rahim filminden anlayan var mi
Birkac doktor normal diyor bir ikisi de sislik var diyor kafam karisti tup bebek baslamak uzereyim

Sonuc raporunda hersey normal yaziyor
Diger doktorlar normal dedi fotolara bakip
Tup bebek doktorlari hafif sislik var ama sivi var mi bakmaliyiz dediler
Hmmm,yok bilgi sahibi değilim ben.
Gören arkadaşlardan yazan olur belki,geçmiş olsun.

Teşekkür ederim Sherlock

Başka bir sorun görülmüyor ne eşimde ne bende.
Ben de avantajlıyım sanırım o konuda.

Çok şükür.

Hiç sıkma canını, bizim sınavımız da böyleymiş ne yapalım, rabbim hayırla, sağlıklı evlat nasip etsin inşallah sana ve tüm bekleyenlere.

Tüp bebek sürecinde doktorun var mı bilmiyorum ama embriyolog ve laboratuvar çok önemli, araştırırken bunu muhakkak göz önünde bulundur derim.

Aklımda olacak,çok teşekkür ederim Şerlook

Uterus sola deviye uterin kavide konturlari duzenlidir. Her ikitubada proksimalden itibaren distale kadar olan kontrast madde pasajı distal ucdan peritoneal boşluğa yayılımı hafif basınçlı izlenmiştir sağda distal üç nodüller tarzda opasifiye olmuştur sol distal üç dilatedir. Benim bu şekil

Merhaba cnm bende rahim filmi cektirdim sol tupum tikqliymis bana da sag yumurtan gelisirse sag yumurtanin catlqmasi gerek dedi onu da sansa kaliyo biraz sol yumurtam da gelisebilir ama sagdan catlamazsa tup tikali olunca olmuyo ben asilama istiyodum olmazsa tup bebek yapariz diyo eger senin iki tupun de tikaliysa mecbur tup bebek deniceksin ben hatta tikali yer ameliyatla acilir mi dedim pek onermiyoruz geri kapaniyo diuo yapmiyolarmis hakkimizda hayirlisi

Cevat Bayrak hocaya gitmeden karar vermek istemedim ben. İnşallah bu ay gideceğim İstanbul'a.
Hakkımızda hayırlısı olsun.

Sola deviye sorun olurmuymuş canım benimde baya öyle

Şuan aşılama ile hamileyim sorun olmiyor dedi doktor bende polikistik over var muhtemelen geç adet oluyordum yumurta çatlatma iğnesi yaptım ilk asilamada tuttu

Bana da fikir verin lütfen

Eklentiler

• IMG_0144.png
    391,5 KB · Görüntüleme: 35
Şuan aşılama ile hamileyim sorun olmiyor dedi doktor bende polikistik over var muhtemelen geç adet oluyordum yumurta çatlatma iğnesi yaptım ilk asilamada tuttu
Bende aşılama yaptırcam eşimin sperm satışı düşük bana umut olun

Eklentiler

• IMG_0144.png
    391,5 KB · Görüntüleme: 21
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…