Rahim filmi ucreti 36.000 TL?

Dilek hanıma yıllar önce gittiğimde bile 1000 küsür tlydi muayene ücreti. Smear falan 1.500-2.000 TL ye yapıyorlardı. Bende kronik apse oluşuyordu vajinada. Kaç doktora gittim. En son dilek hanım çözdü. Ancak asıl ben çocuk istemi için gittim ona kaç kez. Sadece bana baktılar. Bizi böyle baya oyaladılar yani. Tüp bebek için başka bir yere gittiğimizde eşimde ileri hızlı sperm olmadığını ve morfolojinin çok çok düşük olduğunu öğrendik. Şiddetli teratospermi tanısı kondu. Kimse daha önce bir çocuğumuz olduğu için erkek faktörü olabileceğini düşünmemişti ilginç olarak. Olan bana oldu kaç kez saçma sapan ilaçlar kullandım herşeyim normal olmasına rağmen.
Bu arada tüp bebek tedavisine başlamadan 1,5 sene önce (2022 Ocak ) anestezili rahim filmi çekilmiştim. Bu söylediğin fiyatın 18 de biri olabilir. Filmi İzmir Çınarlı kadın doğum hastanesinde çekilmiştim. Şu an tüp bebek tedavisini başka doktorla yürütüyorum. O ayrıca film istemedi götürdüğüm filmi inceledi tamamdır dedi.
Tüp bebek tedavisi için doktorunuz kim izmirde

ben yeni çektirdim başka yere 5500 hadi taş catlasın 10.000 olsun 10 dakikalık işlem için 36.000 tl nedir ya yazık günah

Başka hastaneye bakın şuan fiyatları bilmiyorum ama taş çatlasın en pahalı yerde bile 10bindir.. böyle para gözleri gördükçe cinnet geliyo artık bana. Sanki beyin ameliyatı olcaz o fiyata 😒😒😒😒😒

Doktorun asistaniyla whatsapptan mesajlastik. "3.600 demek istediniz sanirim?" diyince "Hayir 36.500 TL. Takip sureciniz olacak, anestezi ve ilac da veriyoruz" cevabini aldim. Rahim filminin nasil bir takibi oluyor cok merak ettim dogrusu 🤣
merhabalar.mutlaka başka hastanelere de sorun para kolay kazanılmıyor.ben ocak ayında çekildim özel bir hastanede 6000 tl verdim.Walla şu an olsa olsa 10.000 olmuştur.

ben yeni çektirdim başka yere 5500 hadi taş catlasın 10.000 olsun 10 dakikalık işlem için 36.000 tl nedir ya yazık günah
HSM radyolojide yaptırdım hemde kadın ekip tarafından hiç ağrım bile olmadı nasıl bittiğini bile anlamadım çok uygun fiyatta, kampanyaları varmış bayağı indirimli idi. Raporları da profesör hocalar tarafından değerlendiriliyor üstelik.

Arkadaşlar gerçekten çok memnun kaldığım için herkese de tavsiyede bulunmak istiuyorum. HSM radyolojiye gidin mutlaka, çok ilgililer, herşey son teknoloji, tek kullanımlık balon kateter denen birşeyle yapıyorlar ve hiçbirşey hissetmiyorsunuz. ne ağrı ne sızı,

merhabalar.mutlaka başka hastanelere de sorun para kolay kazanılmıyor.ben ocak ayında çekildim özel bir hastanede 6000 tl verdim.Walla şu an olsa olsa 10.000 olmuştur.
şakamı acaba böyle rakam mümkün değil ben HSM radyolojide yaptırdım arayıp bir sorun 2000 e yaptırmıştım, taş çatlasın 3000 olmuştur.

şakamı acaba böyle rakam mümkün değil ben HSM radyolojide yaptırdım arayıp bir sorun 2000 e yaptırmıştım, taş çatlasın 3000 olmuştur.
bende bu ayın başında çekildşm anestezili 5500 o kadar olmaz ya 15 dk lık işlemden ne cok para alıyorlar ya

Yurt dışı numarasıylamı randevu oluşturuyorsunuz aynısı benimde başıma geldi çünkü yurt dışı numarasını görünce direk farklı fiyat veriyolar

X