Rahim filmi sonrası kanama süresi ve ilişkiye verdiğiniz ara ne kadardı?

onbirmayis

Güzel günler çok yakın 🌤
Kayıtlı Üye
30 Mart 2022
5.189
2.921
Merhaba kızlar, bugün rahim filmi çekildim. İlk ön izlemeye göre tüplerim açıkmış... Bayram sonrası sonuç göstermeye gidicem. O zaman kesinleşir. Ben kapalı herhalde ki 1 senedir olmuyor,filmden sonra açılır hamile kalırım diyordum. Şimdi hangi bahaneye sığınacağım da çare arayacağım bilmiyorum
Sizin kanamanız ne kadar sürdü ve kaç gün ilişkiye ara vermiştiniz ?
Ayrıca bana antibiyotik falan da vermedi. Herhangi bilgilendirme de yapmadı. Ben de sizin tecrübenizi öğrenmek istedim fikir amaçlı.

1 gün lekelenmem oldu 1 hafta ilişki yasaktı antibiyotik vermediğine göre sizde enfeksiyon riskine karşı en az 5 gün bekleyin.
Banada antibiyotik verilmemişti

1 gün lekelenmem oldu 1 hafta ilişki yasaktı antibiyotik vermediğine göre sizde enfeksiyon riskine karşı en az 5 gün bekleyin.
Banada antibiyotik verilmemişti
Ben de pazartesi gününe kadar bekleyeyim diyorum.Hazır doktora kontrole gitmişken yumurtam var mı baktırırım ama bu geçen sürede ya yumurtlarsam sıkıntısı tuttu. O yüzden genel görüş almak istedim. Teşekkür ederim cevap için

Rica ederim bu ay olmaz bidahaki ay olur

Benim hiç kanamam olmamıştı ilişki 3 4 gün yasaktı. Antibiyotiğide rahim filmi çekenler değilde kendi doktorum vermişti

Benim hiç kanamam olmamıştı ilişki 3 4 gün yasaktı. Antibiyotiğide rahim filmi çekenler değilde kendi doktorum vermişti
Benim kendi doktorum çekti filmi anestezi ve radyoloji ekibiyle birlikte. Ama hiç ilaçtan bahsetmedi. En iyisi 3-4 gün beklemek sanırım

Benim kendi doktorum çekti filmi anestezi ve radyoloji ekibiyle birlikte. Ama hiç ilaçtan bahsetmedi. En iyisi 3-4 gün beklemek sanırım
İstersen ulaşabiliyorsan mesajla falan sor doktoruna. İlaç vermesini rica edebilirsin içinin rahat etmesi için enazından.
Yani bencede beklemende fayda var biraz

Merhaba 1.5 ay oldu sanırım cektirdim narkozlu.. 1 gün kanamam oldu. Doktor ilişki yasağı yok devam edin dedi 3 ay içinde hamile kalacaksın dedi aşılama için sıcak bakmadı ayrıca tüplerimde acıktı şimdi doktor degiştim klomen ve ovitrelle oldum reglime son 2 gün Rabbim bizi fazla bekletmesin inşallah

Amiiiinnnn inşaAllah
Kanamamın kısa sürmesini umuyorum inşaAllah yarına bitmiş olur klomen denemem de oldu ama tutmadı
Rahim filminden sonra yine verir mi bilmiyorum önümüzdeki ay
Tabi gönlüm gerek kalmamasından yana

İnsallah gerek kalmaz. Ben rahim filmi sonrası aşılama dedim öyle karar verdik eşimle doktorum ısrarla olmaz dedi tüpleri acık çıkan kişilerin 3 ay içinde hamile kalma olasılığı cidden çok yüksekmiş insallah dizinde güzel haberlerinizi alırız

Ay inşaAllah hepimizin bana da şöyle geliyor;
Tüpler zaten açıkmış ki. Yani bu ayın diğer aylardan bir farkı yok gibi geliyor
Tüpler kapalı olsaydı da filmle açılmış olsaydı tamam derdim bu ay şansım yüksek…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…