Rahim filmi sonrası kanama süresi ve ilişkiye verdiğiniz ara ne kadardı?

Merhaba buradaki herkese bende bir öneride bulunmak istiyorum bende 17 ay boyunca deneyip hamile kalamadım hatta evliliğin ilk aylarında korunduğum için kendimi suçladım eşimde erken boşalma ve sperm azlığı vardı en son diş enfeksiyonu geçirdiğim için beş gün antibiyotik kullandım ama beni mahvetti 28 günde bir adet olan ben adetim düzensizleşti ve yumurtlamadım iki ay ama bir jel almıştım yine de hergün ovülasyon testi yapıyordum bu arada biraz sağlıklı beslendim yürüyüş yaptım ve bi iki kiloda verdim ve ayrıca en önemlisi eşime hergün az kavrulmuş kabak çekirdeği yedirdim ovülasyon testim çok silik çıkmıştı doktorum yine yumurtlama olmadığını söyledi ama ben gün aşırı ilişkide yine de jeli kullandım bu jel spermin dışarı çıkmamasını sağlıyor ve hiç yataktan kalmadım bile kalçamı yıkarsa tuttum ne olur olmaz diye sonra ben ovülasyon testine devam ederken yumurtlama olacak diye hergün yaparken deprem oldu evimden uzaklaştım köye ailemin yanına gittim bu arada adetim geçikti ama stresten diye düşünüyorum tabi ama hiç sancım ve adet belirtim de yok deprem olmasa tüp bebek tedavisine başlayacağım ay hamilr olduğumu öğrendim yani bu jeli ve kabak çekirdeğini tavsiye ediyorum sizlere hem siz hem eşiniz günde bir avuç yiyin her ilacı her şeyi deniyoruz bi deneyin şimdi 4 aylık hamileyim hamileliğim sıkıntılı geçiyor ama olsun inşallah sağ Salim alıcam bebeğimi kucağıma 💐
Jelin adını yazmamışsın cnm

Merhaba kızlar, bugün rahim filmi çekildim. İlk ön izlemeye göre tüplerim açıkmış... Bayram sonrası sonuç göstermeye gidicem. O zaman kesinleşir. Ben kapalı herhalde ki 1 senedir olmuyor,filmden sonra açılır hamile kalırım diyordum. Şimdi hangi bahaneye sığınacağım da çare arayacağım bilmiyorum 😔
Sizin kanamanız ne kadar sürdü ve kaç gün ilişkiye ara vermiştiniz ?
Ayrıca bana antibiyotik falan da vermedi. Herhangi bilgilendirme de yapmadı. Ben de sizin tecrübenizi öğrenmek istedim fikir amaçlı.
Babada bilgi verir misiniz

Eklentiler

• IMG_0144.png
    IMG_0144.png
    391,5 KB · Görüntüleme: 67
  • IMG_0144.png
    IMG_0144.png
    391,5 KB · Görüntüleme: 59
Merhaba kızlar, bugün rahim filmi çekildim. İlk ön izlemeye göre tüplerim açıkmış... Bayram sonrası sonuç göstermeye gidicem. O zaman kesinleşir. Ben kapalı herhalde ki 1 senedir olmuyor,filmden sonra açılır hamile kalırım diyordum. Şimdi hangi bahaneye sığınacağım da çare arayacağım bilmiyorum 😔
Sizin kanamanız ne kadar sürdü ve kaç gün ilişkiye ara vermiştiniz ?
Ayrıca bana antibiyotik falan da vermedi. Herhangi bilgilendirme de yapmadı. Ben de sizin tecrübenizi öğrenmek istedim fikir amaçlı.

Eklentiler

• IMG_0144.png
    IMG_0144.png
    391,5 KB · Görüntüleme: 70
X