RAHİM FİLMİ SONRASİ İKİ TÜP TIKANIKLIĞI

Ben adetim bittiğinde başlamıştım. Günde 3 defa 20 dk oturuyordum buharda yumurtlama dönemime kadar. Bende tüpün açılma durumu olmadı ama iltihabım gitti.. Sizin probleminiz neydi acaba?
Problemim yok herşey normal

Sevindim sizin adınıza gebelik planlıyorsunuz sanırım. Bende istiyorum ama malesef 2 yılı geçti olmuyor 😏 sizin kullandığınız ya da önerebileceğiniz birşey var mı acaba
Bu ay clife macun aldım onu deneyecegm bnmde 15ayoldu

Canımm gittim Cevat beye açıldı sağ tüpüm. Sol tüpte kapanmaya başlamış Selektif salpingografi yöntemiyle tamamen açıldı🥰
Kızlar merhaba bende GATA da tedavi gördüm tüp bebek denemesi olumsuz tüpler kapalı laporoskobi oldm kapalı dedi çikolata kistim de mevcut tüpler açılma olasılığı nedir yani bu dediğiniz yöntem etkilimidir burda gördüm

Kızlar merhaba bende GATA da tedavi gördüm tüp bebek denemesi olumsuz tüpler kapalı laporoskobi oldm kapalı dedi çikolata kistim de mevcut tüpler açılma olasılığı nedir yani bu dediğiniz yöntem etkilimidir burda gördüm
Canım benım ıkı tupum rahîm den ıtıbaren komple kapalıydı yani tupler hıc gozukmuyor Du laporoskopi ameliyat ıda oldum acılmadı
Şişli echomarda Cevat bayrak hocaya gittim iki tüpüm de orda açıldı selektıfsalpingografi yöntemini uyguladı
Bir yıl sonra da doğal yoldan gebe kaldım😍

Cevat bayrak hocayla iletişime geçebilirsin canım. Açılma ihtimalini önceden paylaştı benimle ona göre gittim ben. Ama çok pahalı değil yani denemenizi tavsiye ederim.

Selam kızlar,
İki tüpü birden tıkalı olan ve sonrasında tüp bebek tedavisi ile hamile kalan arkadaşlar var mı?
Umut olsun herkese...
Merhaba iki tüpüm tikaliydi rahim filminden sonra tekrar tanısal laporoskobi yapıldı ama yine de kapalı çıktı ve polikistik 4 cm de çikolata kistim direk tüp bebek denildi denedik ve olmadı çok ağladım ve çok üzüldüm 2 sene olmadi daha sonra bosvermistim artık işe girdim ve 3 ay sonra yüce Rabbım tarafında hamile kaldigimi öğrendim sakin ümitsiz olmayın sadece dua edin veren Rabbım alan da Rabbım ol derse ol

Ve ayrıca bunun dışında tabiri kurleri denedim soğan Kuru ve süt Maydinoz etkili oldumu bilmiyorum ama denedim aklınızda bulunsun

X