Rahim filmi sonrası adet gecikmesi

alyaaal

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2023
155
53
25
Merhaba kızlar ,

Polikistik over hastasıyım maalesef zaten çoğu zaman adetim gecikiyor ama yine de merak ettim adet gecikmesi veya rahim filmi sonrası gebe kalan var mı ?

Merhaba kızlar ,

Polikistik over hastasıyım maalesef zaten çoğu zaman adetim gecikiyor ama yine de merak ettim adet gecikmesi veya rahim filmi sonrası gebe kalan var mı ?
Bende polikistik overliyim yaklaşık 1 senedir ilaç kullanıyorum temmuz ayında rahim filmi çektirdim temiz çıktı yaklaşık 26 gün falan geçti adetim bu ay ilk defa ilaç kullanmadan adetimi bekledim fakat henüz rahim filminin üzerine adet göremedim hamilelik de çıkmıyor testte siz ne durumdasiniz

Bende polikistik overliyim yaklaşık 1 senedir ilaç kullanıyorum temmuz ayında rahim filmi çektirdim temiz çıktı yaklaşık 26 gün falan geçti adetim bu ay ilk defa ilaç kullanmadan adetimi bekledim fakat henüz rahim filminin üzerine adet göremedim hamilelik de çıkmıyor testte siz ne durumdasiniz
Bende hala regl olmadım 10 gündür testte yapmıyorum üzülmemek için adetim hep gecikiyordu zaten ama bir umut işte bekliyorum

Bende hala regl olmadım 10 gündür testte yapmıyorum üzülmemek için adetim hep gecikiyordu zaten ama bir umut işte bekliyorum
Canım ben söktürücü almak için test yapmıştım gecikmemin 26.gunu pozitif çıktı çok şükür sende bi denesen mi aceba ?

Ben de bu ay adet bitince hsg çektirdim ve şuan 4 günlük gecikmem var ilk kez bu kadar gecikti, üstüne bir de göğüs ağrım da var ama cumaya kadar beklemeyi eğer olmazsam öyle kan vermeyi düşünüyorum

Canım ben söktürücü almak için test yapmıştım gecikmemin 26.gunu pozitif çıktı çok şükür sende bi denesen mi aceba ?
Ayyyy bana umut oldunuz rabbim sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin bende yarın yapacağım test 🫶🏼

Merhaba adet oldunuz mu
Merhaba, evet regl oldum ve bugün bitti. Nasip deyip sustum. Benim göğüslerim şişer ama hiç agrimazdi öyle kasık ağrılarım da olmazdı göğsüm siserdi tamam akşama ya da sabaha regl olacağım derdim ama bu gecikmede şiddetli kasık ağrısı ve göğüs ağrısı yaşadım ve inanın çok umitlendim. Olmadım vakti var deyip bekliyorum bütün tahlillerimiz temiz vardır bir vakti. Umarım sizden güzel haberler alırız ❤️🙏🧿

Ayy bana da haber verir misin sabırsizlikla bekliyorum bu arada belirtilerin falan var mı hiç ?
Test bu şekilde , iki üç gündür bel ağrım var sadece bir de özür dileyerek söylüyorum ki 1 haftadır ishal gibi ama değilim gibi de :)

Eklentiler

• IMG_1833.jpeg
    IMG_1833.jpeg
    61,2 KB · Görüntüleme: 12
X