Rahim filmi sonrası adet gecikmesi olurmu

Beyzanur53

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2018
136
45
26
Kizlar en son 15 ağustosta adet oldum. 20 ağustosta da rahim filmi çekildim hala adet olmadım dün gebelik testi yaptım negatif çıktı böyle bir durum yaşayan varmı

Kizlar en son 15 ağustosta adet oldum. 20 ağustosta da rahim filmi çekildim hala adet olmadım dün gebelik testi yaptım negatif çıktı böyle bir durum yaşayan varmı
Benim doktorum gecikebilir ama mutlaka gebelik testi de yap hamile olabilirsin demişti canım bende bekliyorum bakalım hatta 10unda olmam gerekiyo 17 ağustosta rahim filmi çekilmiştim

Bende aynı hafta içinde ikinci kez adet olmuştum mesela gecikme yapar mı emin değilim . Gebelik testi yaptır canım muhakkak inşallah gebesindir

Bende aynı hafta içinde ikinci kez adet olmuştum mesela gecikme yapar mı emin değilim . Gebelik testi yaptır canım muhakkak inşallah gebesindir
Bende de böyle oldu, ama dinen temizlik süresi (adet arasi) en az 15 gün olduğu için adet sayılmıyor.

Anestezili mi çekildiniz ağrı oldu mu
Arkadaşı bilmiyorum ama ben anestezili cektirmistim öteki türlüsüne cesaret edemezdim. Sadece ilk gün adet agrisi gibi ağrılarım oldu extra kanama olmadı. Hsg den birkaç gün sonra da tekrar adet görmeye başladım. İlacın icerigi bunu yapabilirmis doktorum söylemişti

Teşekkür ederim çok geçmiş olsun gebe kalmanız dileğiyle

Bende dün çektim çok az bi kanamam oldu normal mi acaba bide doktorunuz size ilişki için kaç gün dedi. Ben o anestezi kafasıyla bunları sormayı unuttum doktor da sağolsun hiçbir bilgi vermedi

Teşekkür ederim çok geçmiş olsun gebe kalmanız dileğiyle
Teşekkür ederim ben gebeyim artık çok şükür tüp bebek tedavisi ile dileyen herkese nasip olsun
Bende dün çektim çok az bi kanamam oldu normal mi acaba bide doktorunuz size ilişki için kaç gün dedi. Ben o anestezi kafasıyla bunları sormayı unuttum doktor da sağolsun hiçbir bilgi vermedi
Kanama olması çok normal ağrın olursa ağrı kesici al kendini sıcak tut canım çok geçmiş olsun
İlişki olayını ben de sormamistim ama sanırım iki üç gün perhiz oluyordur en fazla kanaman olmadigi ve kendini iyi hissettiğin zaman başla inşallah en kısa zamanda gebe kalirsin

İnşallah canm teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…