Rahim filmi sonrası adet gecikmesi olurmu

Merhaba bende de gecikme oldu ve hiç olmadığı kadar belim ağrıyor,tüp bebek için regl bekliyorum doktoruma danıştım adet söktürücü içebileceğimi söyledi.Sanırım birçok kişide gecikme yapabiliyor.

Kizlar merhaba, ben 13 kasimda adetliydim. Adetimin 4. Gunu yani 16 kasimda anestezili rahim filmi cekindim. Uyandigimda ve sonrasinda hic ama hic bir agrim sizim olmadi. Rahim filmimden 1 hafta sonra yeniden regl olmus gibi kanamam oldu ve birkac gun surdu. Anlayacaginiz ust uste regli oldum. Suan bir sonraki adetim 4 gun gecikti. Idrar testi yaptim buyuk bir hayalle. Malesef sonuc negatifti. Herkes teselli verdi idrar testi dogru degil kan testi en dogru sonucu verir dediler. Bugun kan testi yaptirdim ve malesef sonuc yine negatif. Sinirlerim bozuldu pskolojim resmen cöktü. Sabah beri agla agla mahvoldum. Benim gibi yasayanlar var mi bu durumu bilmiyorum ama Allah her isteyen hayirli ve saglikli evlatla nasip etsin. Duadan baska bisey gelmez elimizden.

Merhaba bnde 2 ay once hsg rahim filmi çektirdim, eşimde de bende de bir sorun çıkmadı. Doktor diğer tahlillerimin de tertemiz olduğunu söyledi. 3 ay gidin evde deneyin hsg sonrası doğum sansi arttiyor dedi. Hsg sonrasi ilk ay 5 gun adetim gecikti 6. Gun test yaptım negatifti. 7. Gun adet oldum. Diger ay ise 8 gün onceden adet oldum. Bekarken adet duzensizligim yoktu ama evlendigimden beri 13 gun gec oluyor 8 gun onceden oluyor ya da 5 gun erken oluyor falan. Bu tarz bir sey yasayan var mi?

X