Rahim filmi ile ilgili

Adetin bittikten sonra gelip gün alacaksın dedi doktor son günü gittim bittikten sonraki 5. Güne tarih verdi. Öncesinde cinsel birliktelik olmayacak. Sonrası için hiç birşey demedi.
Bana da telefonda adet tarihimi sordular ilk günü aramıştım bugün bitti adetim pazartesi çekimim var pazartesi çarşamba aralığında cektirebilirsiniz dedi ben pazartesiyi seçtim öncesinde cinsel birlikteliğe dikkat ederim ama burda ilaç kullanımı olduğunu ogrenince içim rahat etmedi hastanedeki doktora tekrar sordum kapıdan ilaç kullanmam gerekiyo mu rahim filmi çekimim var dedim gerek yok dedi isterse zaten çekim sırasında doktor antibiyotik yazar öncesinde başlamanın anlamı yok dedi inşallah öyledir öyle birşey demezse doktor ameliyat olduğum doktorumu aramayı düşündüm ilaç gerekiyorsa yazması için

Hayırlı günler hanımlar. Salı günü rahim filmi çektircem sıra aldım. Öncesinde veya o gün ne yapmam gerekiyor. İlişkiye girilmeme durumu varmış sanırım. Doktor çarşaf ve ped getirmemi söyledi. O gün ağrı kesici felan atsam sorun olur mu ki? Acılı mı ? Anestezisiz çektircem.
Kesinlikle korkulacak bir şey yok biraz acı olabilir ama çok kısa sürüyor zaten. Kanamaya karşı ped olması iyi olur. Bende devlet hastanesinde yaptırmıştım anestezisiz. bittiği gibi hastanenin içinde ordan oraya koşturmak zorunda kalmıştım

Gözünüzü korkutmak istemem ama benim hsg deneyimim travmaya sebep oldu bende.çocuk tedavisinden vazgeçtim🤣 çünkü işlem öncesi yapmaları gereken ağrı kesici bana verilmedi.Tüp kapalı ise agrı oluyormuş bende o yüzden aşırı oldu sanırım.olumlu yani işlem sırasında kapalı olan taraf açılmış.siz ağrı kesicinizi işlem öncesi isteyin o zaman sorun olmaz.sonrası için bilgilendirmeyi yapacaklardır size.ha bir de ben yanıma yedek bir iç çamaşırı ve ped götürdüm
Size katılıyorum evet agrisiz geçirilmesini okudukca cok seviniyorum ama ilk defa cekilecek arkadaslar bu yorumları okuyup hic agri yasamayacagini düşünebilir ve daha büyük travma bırakabilir ☹️ bende sahsen anestezili cekilmesine ragmen ayildigimda agridan kıvraniyordum çok ağladım büyük travma kaldi o bende , tüplerim kapaliymis meger sonra alınsın diye ameliyat olacağım zaman mesela bu travma yüzünden cok korkmustum.
Umarim herkesin agrisiz geçer ama ağrılı gecebileceginide unutmayalim🥲

Size katılıyorum evet agrisiz geçirilmesini okudukca cok seviniyorum ama ilk defa cekilecek arkadaslar bu yorumları okuyup hic agri yasamayacagini düşünebilir ve daha büyük travma bırakabilir ☹️ bende sahsen anestezili cekilmesine ragmen ayildigimda agridan kıvraniyordum çok ağladım büyük travma kaldi o bende , tüplerim kapaliymis meger sonra alınsın diye ameliyat olacağım zaman mesela bu travma yüzünden cok korkmustum.
Umarim herkesin agrisiz geçer ama ağrılı gecebileceginide unutmayalim🥲
Benim ilk anestezili olduğumda ağrı yoktu.Çünkü ağrı eşiğin yüksektir.Ama o ikincisi beni bitirdi.Arkadaşım cesaretlendirmisti hiç ağrı olmuyor diye.kendimi şartladım ağrı yaşamayacağıma.benim de bunlar yaşanmasın diye tavsiyem aĞrı kesiciyi ışlem öncesi istemeleri yapacak olanların

Benim ilk anestezili olduğumda ağrı yoktu.Çünkü ağrı eşiğin yüksektir.Ama o ikincisi beni bitirdi.Arkadaşım cesaretlendirmisti hiç ağrı olmuyor diye.kendimi şartladım ağrı yaşamayacağıma.benim de bunlar yaşanmasın diye tavsiyem aĞrı kesiciyi ışlem öncesi istemeleri yapacak olanların
benimde ilk kasımda çekildi gözümden yaş gelmişti. bugün tekrar çekildim o spekulumu yerleştirirken allahım o nasıl bişeydi :'( birde ağrı kesici içmiştim. keşke acı kesici hapta olsa. yani benim eşiğim çok düşük ama çok çok dayanılmayacak şey değil :/ yani bilmiyorum umarım bir daha gerekmez

Kızlar benim yarın rahim filmim var bir antibiyotik aldirmislardi gelmeden birgün önce için dediler ama sabah akşam mı ,birde sabah giderken içiyormuyduk şimdiden teşekkürler

X