Rahim Filmi ile Hamile Kalanlar?

2 gün sonra konuşacağız doktorlar dediğim gibi hic görmedim ki uyanınca doktoru Bn hani olr derse bile 2 gjn sonra arayınca dyecek sanirim

Insallah hepimize rabbim nasip ersin hayrli evlatlar valla insanın umutları tazeleniyor ama konuşmadık ya bilmiyorum ki açıldımi ne oldu hepsinin cevabı 2 gun sonra inşallah Allah nasip ederse

Insallah hepimize rabbim nasip ersin hayrli evlatlar valla insanın umutları tazeleniyor ama konuşmadık ya bilmiyorum ki açıldımi ne oldu hepsinin cevabı 2 gun sonra inşallah Allah nasip ederse
Kötüyü düşünme, açılmıştır öyle demişler başka bişey diyeceğin sanmıyorum. İçini ferah tut canım.

Kötüyü düşünme, açılmıştır öyle demişler başka bişey diyeceğin sanmıyorum. İçini ferah tut canım.
Insallah yani etrafımda da bu filmi çekilip o kdr çok hamile kalan var ki onlarida duyunca ister istemez ümitlerim percinlenio sonra diyorum ki çok beklentiye girme ne bileyim kafam bi dünya

Insallah yani etrafımda da bu filmi çekilip o kdr çok hamile kalan var ki onlarida duyunca ister istemez ümitlerim percinlenio sonra diyorum ki çok beklentiye girme ne bileyim kafam bi dünya
Ne kadardır deniyorsun canım. Bende senin gibi ümitsizliğe kapılıyorum bazen neden böyle yapıyorum diye de kızıyorum kendime. Buradan motive edelim birbirimizi. Seni öyle iyi anlıyorum ki. Ama Filmini de çekilmişsin ne güzel eminim tüplerinde açıktır olumsuzlukları düşünüp kötüyü çağırma. Buradan beni de bilgilendir olur mu? Bende yazarım mutlaka

inşallah en yakin zamanda hamile kalırsınız bütün güzel anne adayları... bu duyguyu nasip etsin ALLAHım. herseyin başı stres . size tavsiyem adet tarihi yaklaşmaya yakın unutun o günü eşiniz le tatile gidin ugraş bulun kendinize. çagırmayın adeti.

1 yıldan fazla oldu deniyoruz bakalım rabbim ne xaman dilemisse o zaman elbetteki sıkma sende canını sen çekilecek miydin hsg

Insallahhh rabbim isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu

Ben hep adet tarihi stres oluyorum yaklaştığı zaman burada araştırmalara başlıyorum ondan önce hiç aklıma gelmiyor. Bunu nasıl yenebiliriz uğraş bulsamda aklımda tatilede artık ha diyince gidilmiyor

1 yıldan fazla oldu deniyoruz bakalım rabbim ne xaman dilemisse o zaman elbetteki sıkma sende canını sen çekilecek miydin hsg
Benimde 5. ay bitti. Yaşım 31 doktor beklemeyelim dedi geçen ay tedaviye başlattı. Ama olmadı bugün yarın adet olucam. Hsg istedi canım geçen ay söyledi. Adet olursan hsg çekicez dedi el mahküm çekileceğim

ben 26 ocakta araştırma hastanesinde anestezisiz çekildim. tüpler açık çıktı. 2 şubatta ilişkimiz oldu. şuan 7 haftalık hamileyim.
rahim filmi sonrası bazı doktorlar 1 ay korunulması gerekitiğini söylüyor bazıları ise hiç korunmayın diyor. ben korunmayanlardan oldum. ama şuan korkuyorum. rahim filmi sonrası 1 hafta antibiyotik kullanılıyor. şimdiki doktorum bunun bebeğe etkisi olabilir. eğer etkisi olduysa düşükle sonuçlanır dedi. etkilenmeyede bilirmiş kesin bir netlik yok. 18 martta kalp atımı görmek için gideceğiz bakalım ne olacak. stres içindeyim açıkçası

Kuzum düşünmemeye çalış şuan stres olup hersey yolundaysada bebeğini ve kendini strese sokma lütfen. Doktorlar maalesef önce olumsuzu söyler. Kafanı dağıtmaya çalış. Bol bol dua et

Bana antibiyotik fln hicbse vermedi doktor ya daha konuşamadım da açıkçası zaten Allahin izniyle birsey olmaz kötü düşünme canm inş sağ salim kucağına alırsın bebeğini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…