Rahim Filmi ile Hamile Kalanlar?

mihrimaah

Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2022
220
105
Merhaba kızlar 2 Yıldır çocuk için uğraşıyoruz malesef hicbir şekilde gebelik elde edemedik devlet hastanesindeki çıktığım doktor spermiyogram testi yaptırmamızı ve rahim filmi çektirmemi istedi.Çok şükür eşimde bir sıkıntı yokmuş özel hastanede de rahim filmi çektirdim.Sizden tek istediğim rahim filmi sonrası ne kadar sürede hamile kaldınız ya da rahim filminden sonra hamile kalan oldu mu?Buraya yazıp ben ve benim gibilere umut olursanız çok sevinirim.Çünkü ben rahim filminden inanılmaz umutluyum.
(Bu arada iki tüpümde açık çıktı.)

Merhaba bende 1.5 yıldır uğraşıyorum nerdeyse.Sormak istediğim bişey var devlet hastanesinde rahim filmi çekilmemişsinizya hani sıra vs mi bulamadınız yani sebebi neydi bende devlete gittim de beni de biyere yönlendirdi oraya git onlar karar vericek rahim filmi mi çekilcek yoksa aşılamamı diye dedi de ondan sormak istedim

Merhaba hem sıra bulması oldukça zor olduğu için hem de anestezi olmadan yaptıkları için özelde çektirdim.Çünkü bir kaç konu okuduğumda kimisi çok acı çektiğini yazmış bende psikolojik olarak etkilenmekten korktuğum için özelde yaptırdım.Beni devlet hastanesindeki doktor araştırma hastanesine yönlendirdi ama orda bir ton prosedür varmış hemen gidip cekilemiyormussun benim de o kadar vaktim yoktu.

Birde canım eğer eşinde bir problem yoksa direk aşılama yaptırmak yerine rahim filminden sonra bir kaç ay dene derim ben olmazsa sonrasında aşılama yaptır bence.Çünkü rahim filmi hamile kalmayı çok kolaylaştırıyor diyor doktorlar.Tabii doktorun ne derse onu yap sen yine de

Evet onu bende duydum çok şükür eşimde sorun yok o yüzden bende özelde çektirmeyi düşünüyorum şuan ve dediğiniz gibi sanırım devlette prosedürler varmış.İş daha da uzıycak gibi yani.Siz nerede ne kadara çektirdiniz acaba?

Ben 1.500 e çektirdim doktor anestezili mi yapalım diye sormadı bile direk aç gel anestezili yapıcaz dedi.Iyi ki de öyle yapmış 2 dakika sürüyor falan diyorlar ama ben alttan muayene olurken bile zorlanan biri olduğum için ona hiç dayanamazdım.

Hmm anladım teşekkür ederim

Kızlar aranızda hiç yok mu rahim filminden sonra hamile kalan????
Temmuz ayında çekildim çekildiğim ay hamile kaldım çok şükür. Eğer bir kimyasal gebeliği saymazsak 3 yıldan sonra sağlıklı bir gebelik olmuş oldu çok şükür. En kısa zamanda darısı başınıza sağlıkla

Merhaba. Bana önce iki aşılama yapıldı. Sonra hastanesi değiştirdim ve önce rahim filmi çekeceklerini söylediler. İki tüpte açık çıktı. Bir sonraki ay tekrar aşılama yapılacaktı. Adet görmeyi beklerken hamile olduğumu öğrendim. Tam olarak rahim filmi sayesinde mi oldu bilmiyorum ama 1.5 yıldır demiyorduk. Şimdi kızım 16 aylık oldu :) inşallah size de nasip olur :)

Ay Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah.Bana da mu mutluluğu tattırır inşallah❤❤

Ay çok mutlu oldum sağlıcakla büyüsün inşallah yavrunuz Rabbim ayagina taş değdirmesin inşallah ❤İnanıyorum inşallah bana da nasip olacak bir gün

Biliyorum beklemek zor ama belki de Rabbimin bizim için daha iyi planları vardır❤
Kesinlikle bu kısma katılıyorum. Ben de ailemden uzaktaydım. İstiyorduk ama uzakta olmak bir yandan korkutuyordu. En hayırlı ne zamansa o zaman olsun diyordum. Ailemizin olduğu şehre tayinimiz oldu. Artık aşılamaya başlayalım dedik. Rahim filmi istediler. Çektirdim. Tahlilleri tamamlamayı bekliyorduk açıkçası umudum yoktu ama çok şükür öyle güzel bir zamanda nasip oldu ki istesek bu kadar planlayamazdık kesinlikle Allah’ın nasip ettiği zaman bizim için en güzeli oldu. İnşaallah ennnn kısa zamanda hayırlı haberler alırsınız, sağlıkla doğar büyür inşaallah

Ağzınızdan bal damlıyor.Inşallah Rabbim evlat isteyen herkesin kucağını doldursun

Merhaba bende araştırma hastanesine randevu alddim hsg çekiliyor mu die acaba ama nasıl prosedürleri var acaba bende boşuna gitmiyim çok uzatiyorlarsa

Merhaba bende araştırma hastanesine randevu alddim hsg çekiliyor mu die acaba ama nasıl prosedürleri var acaba bende boşuna gitmiyim çok uzatiyorlars
Merhaba canım.Benim görümcem araştırma hastanesinde güvenlik ben ona sordum ilk nasıl yapmam gerek diye önce kadın doğuma randevu alınıp oradaki kadın doğum uygun görürse tekrardan randevu verip belirledikleri tarihte gidip cektirebiliyormussun. Bana vakit kaybı olduğundan mantıklı gelmedi 2 kez gel git yapmak tek seferde halletmek istedim

Anladım tşkler peki siz nerede çekildi biz filmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…