Rahim Filmi Hsg

Merhaba canım bence ocağın 10'unda özelde anestezi alarak çektirdim.Ilk devlet hastanesine gittiğimde doktor spermiyogram ve rahim filmi çektirmemi istemişti araştırma hastanesinde ben bir kaç ay daha bekleyip çektirmeye karar verdim fakat araştırma hastanesinde direkt çekmiyorlarmış önce oradaki kadın doğumdan randevu alıp kadın doğuma çıkıp ondan rahim filmi için randevu almak gerekiyormus.Benimde o kadar vaktim yoktu özelde çekildim bitti çok şükür inşallah hakkımızda hayırlısı olur

Bende evlenmeden önce Muğlada yaşıyordum bu fiyatlar gerçek mi?Ay hiç normal değil memleketim Muğla ama bu kadar pahalı olması gerçekten fırsatçılık ne kadar yazık ya

Ay aynı şeyi düşündüm şimdi ben denizlide daha bu ay anestezili 1500 çektirdim bu fiyatlar ne böyle şok oldum resmen

Özel fiyatlarını kesinlikle bilmiyordum çok üzüldüm bu kadar fiyatlar ödenmesine. Ben şehir hastanesinde oldum o gün toplam 15 kişiydik. Hepimiz birbirimizle endişelerimizi paylaşarak girdik çıkınca da acı seviyelerini paylaştık. Genel olarak sızı şeklinde hissettiklerini söylediler tabi ben hariç. Ben çok şiddetli bi adet sancısı gibi bi acı çektim kanallarım kapalı olduğu için. Daha sonra masadan kalktığını gibi acıdan eser kalmıyor tabi.

Evet canım çektirebilirsin.Hastaneyi aramana gerek yok Dr.Suat Gencer var onu ara direkt onlar sana tarih veriyor ne zaman adet olduğunu söylersen.Tabi istersen hastaneyi de arayabilirsin.Ben adet bitiminden 2 gün sonra çektirdim.Zaten uzun sürmüyor.Onlar sana şu saate gel diyorlar daha erken gidersen önden de alabiliyorlar.Beni hastaneye gidince hazırladılar çok korkuyordum sakinleştirip anestezi verdiler mışıl mışıl uyumuşum valla eşime sordum uyanınca ne kadar sürdü işlem diye yarım saat bile olmadı dedi çok rahattı yani.Ararsan sana her şeyi anlatıyorlar zaten canım

Çok teşekkür ederim peki doktorun numarası internet sitesinde falan var mı nerden bulup arayabilirim

Çok teşekkür ederim peki doktorun numarası internet sitesinde falan var mı nerden bulup arayabilirim
Var canım aramaya doktor suat gencer yazarsan çıkar dediğim gibi direkt hastaneyi de arayabilirsin biz hem hastaneyi hem suat hocayı aradık.Ikiside randevu olusturabiliyor zaten

Var canım aramaya doktor suat gencer yazarsan çıkar dediğim gibi direkt hastaneyi de arayabilirsin biz hem hastaneyi hem suat hocayı aradık.Ikiside randevu olusturabiliyor zaten
Çok teşekkür ederim siz daha önceden bu doktora muayene olup ta mı gün aldınız yoksa hiç muayene olmadan direkt arayarak mı ?

Çok teşekkür ederim siz daha önceden bu doktora muayene olup ta mı gün aldınız yoksa hiç muayene olmadan direkt arayarak mı ?
Benim durum çok karışık canım.2 senedir çocuğumuz olmuyor normalde başka doktora gidiyordum fakat memnun değildim bu doktora arkadaşım gidiyordu onun tavsiyesiyle bende bu doktora gitmeye başladım.1 kez muayene için gittim ikinci gittiğimde hsg için gittim.Yani bende daha önce tanımıyordum.İlk gittigimde de direkt aradım çocuğum olmuyor eşinle birlikte gel bakalım ikinize de dedi.Ilaç yazdı bize ama ben sabırsız olduğum için diğer ay adet olur olmaz hemen arayıp hsg çektirmek istiyorum dedim

Hmm anladım umarım güzel sonuçlar alırsınız en yakın zamanda

Ben devlette yaptım hafif bi agrısı olmustu regl hissi gibi zorlanmadım yanı

maalesef gerçek.cuma gününün güncel fiyatı :) doktor ve hastane ayrı ayrı ücret alıyormuş
E canım Muğlayla Denizlinin arası 3 saat arabayla ben olsam Denizliye gelir burda çektirir hemde gezmiş olurdum.Benimde ablam Muğlada yaşıyor hamileydi 2 ay önce malesef düşük yaptı bir doktor bulmuş Muğlada özel sadece muayene için 1200 tl istemişler.Dedim gel burda 300 tl özelde buraya geldi hem gezdi eşiyle hem doktora çıktı ve daha ucuza geldi.Muğla ne ara bu hale geldi bu fiyatlar ne ya

geçmiş olsun canım.aslında doğru gelinebilirdi ama ben burada fiyat aldım her yer aynı deyince başka bir yeri aramadım artık ama gerçekten arada ki fark çok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…