Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Selam hanimlar bende hsg cektirecegim ama icimde nedenini bilmedigim bi korku var bursa da burtom yada tom okay da cektiren var mi acaba ?

Selam hanimlar bende hsg cektirecegim ama icimde nedenini bilmedigim bi korku var bursa da burtom yada tom okay da cektiren var mi acaba ?
Hiç korkmayın 15 dakıkalık bır ıslem hafıf sedasyon verıyorlar hıcbısey hıssetmıyorsunuz zaten.sonra odanızda bı yarım saat dınlenıp normal ısınıze donebılıyorsunuz.(normal anestezı gıbı degıl yanı hafıf bı uyku halı verıyorlar sıze sadece) daha sonrasında dr antıbıyotık yazıyor onu kullanmak gereklı her ıhtımale karsılık.Bende hafıf bı adet agrısı bı agrı olmustu bır ıkı gun oda gectı sonra zaten

Cok tesekkur ederim

3.hsg mi dün cektirdim. Anestezi almadan, devlet hastanesinde cektirdim. Benden once islemde olan arkadaş bu konuda yalan yanlis bilgiler edinmis, yaşi da küçüktü, acayip kasti kendini, agladi bagirdi, doktora asla izin vermedi, kendi kendini zora soktu. Ben ilkinde de rahattim, ikincisinde de dogum sonrasi ilk kez cektirdim 3.de az bi stres yaptim, acaba dogum sonrasi heegangi bi yapisiklik var midir diye, sukur bu da kokay gecti, sadece spekulumu cikarirken azcik hissettim, 0 acı agri desem yeridir.

imagination forever begenmeme nedeninizi merak ettim

imagination forever begenmeme nedeninizi merak ettim
Korkan arkadaslarımız olabılır yorumunuzdan o sebepten ötürü.Zaten anestezısız rahatsızlık verıcı bırsey yani,neden ınsanlara ezıyet etmısler anlamadım.Hsg cekımıde genelde dıs gebelık sonrası yada ınfertılıte de cekılıyor dıye bılıyorum.Sizin dr unuz sureklı istemiş sizden.Bununla gecmıs olsun sizin hiç hıssetmemenıze sevındım

Ben yorumumda, bi kadinin fazla stres yaptigini asla buyuk agri ve acinin olmadigini yazdim. Benim öyküm on yillik, on yilda üçüncü kez çektirdim, ins kimse bu kadar hic bi işlem görmz. Hepimiz regl sancisi öyle ya da böyle cekiyoruz, bu işlem regl sancisi kadar anca agriya sebep olur

Aydın yada İzmir de memnun kaldığınız yerler ve fiyatlar hakkında bilgi verebilir misiniz?

Kimsenin vücüdu ve acı eşiği bir değil ki herkeste aynı şey yaşansın. Sizinkinin acısız geçmesine çok sevindim bence canı acıyanlar olarak biz istisnayız. Bende rahim ağzı darlığı varmış birde yapan acemi gibi zorladıkça zorladığı İçin bana işkence oldu. Histeroskopi işlemini de bilirsiniz işlemi yapan hoca kan ter içinde kaldı çektiğim acıdan. O derece kapalıymış. ordaki yaşlı hoca acıdı resmen kızım sana anestezisiz nasıl çektiler diye. Etkileneceğini düşünen arkadaş girip de okumamalı ben şahsen hiç araştırmadan kendimi korkutmadan gitmiştim. Ama dediğim gibi ne yazıkki herkeste acısız geçen bir işlem kesinlikle değil. Seygiyle kalın

Merhaba sanırım siz hacettepede çektirmiştiniz değil mi, hsg sonucunu kaç günde aldınız acaba direk işlem sırasında çeken doktorlar bilgi veriyor mu

Merhaba sanırım siz hacettepede çektirmiştiniz değil mi, hsg sonucunu kaç günde aldınız acaba direk işlem sırasında çeken doktorlar bilgi veriyor mu
Hayir, baska ilde devlette çektirdim, bi haftaya doktor ekranina düşer dendi. E nabizdan kontrol ediyorum çikmamis gorünüyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…