Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Eşinizde herhangi bi problem var mı peki?
Yok problem yok ama bende vardı prolaktin yüksekliği vardı o geçen ay yeni düştü ilaçlarla.
Rahim filminde de bir tüp tıkalı çıktı
Sonra ben açtırmak için başka bir yere gittim onlar da önce rahim filmi çekti tıkalı tüp açılmış meğer filmde.boyle bir hikaye yaşadım epey yıprandım ama ayaktayım 😭😭😭

Yok problem yok ama bende vardı prolaktin yüksekliği vardı o geçen ay yeni düştü ilaçlarla.
Rahim filminde de bir tüp tıkalı çıktı
Sonra ben açtırmak için başka bir yere gittim onlar da önce rahim filmi çekti tıkalı tüp açılmış meğer filmde.boyle bir hikaye yaşadım epey yıprandım ama ayaktayım 😭😭😭
Hayırlısı olsun canım, Rabbim verdiğimiz emekleri geri çevirmesin. Ben de az önce çekildim, şükür temiz çıktı her şey

Bana doktorum korunun dedi ama ben korunmak istemiyorum 🥺 Bi gebelik oluşursa üzülmeyelim diye korunmanızı öneriyorum dedi. Bilmiyorum daha yumurtlama zamanıma var
Bende korunmak istemiyorum rahim filmden sonra hamilelik şansı artıyormuş kaçırmak istemiyorum.

Birkaç doktora danıştım hepsi korunma dedi ama kendi doktorum korun diyor. Çok tereddütteyim muhtemelen haftaya yumurtlama günüm. O kadar bekledik ki 1 ay bile çok kıymetli geliyor
Bende bugün doktoruma sordum korunmana gerek yok önemli olan filmden önce korunup hamile olarak film çekilmemek dedi. O yüzden ben korunmayı düşünmüyorum

Arkadaşlar rehim filmi cektirmem gerekiyor fakat jinekologumu genel anestezi için ikna edemedim:çok üzgünüm: Yaptığım araştırmalar son derece gözümü korkuttu.Bu konuda tecrübesi olan arkadaslar paylasırsanız cok mutlu olurum.Şimdiden tesekkürler.
Merhaba bende bundan 9 yıl önce rahim filmi çektirmistim. Benide korkuttular ama gerçekte hiç korkulacak birsey yoktu 5 dakika da bitti. Dualarımı çok okumuştum sanada tavsiye ederim Allahın izniyle rahat geçer.

İzmirde çektiren var mı? Üniversite hastanelerinde nasıl oluyor nereden randevu almamız gerekiyor?

HERKESE SELAM…😢🙏🏻
2 ay önce rahim filmi çekindim ama henüz bi gelişme yok …doktora gidemedim bekliyorum öyle…

Bunun yanında sormak istediğim yaklaşık 2 haftayı geçecek bi kanamam var çok aşırı degil leke ile başladı adet kanaması gibi geliyo böyle içinde mercimek tanesi kadar parça geliyor korkuyorum neden böyle oldu yaşayan var mı doktora gidemedim henüz maddi durumdan dolayı 😥😥🙏🏻

Kızlar rahim filmi çekilirken mesela büyüyen bir yumurtamız yada yumurtalarımız var diyelim bunu doktor görüyor mu ve yumurtaya zarar verebilir mi?

Arkadaşlar merhaba,bugün anestezili Hsg çekildim. Ben çok korkarak ve buraları hep okuyarak girdim birisine yardımım dokunur diye anlatmak istedim. PCOS um ve 1.5 yıldır bebek için uğraşıyoruz 2 al önce ciddi tedavi sürecine girdik. Neyse çok uzatmayım, doktorum tüplere bakmamız lazım diyince bugüne randevu verdi anestezili istedim çünkü korkuyordum. 15 dk sürmüş uyandığımda odamdaydım. Hiç korkulacak bişey yokmuş. 2 saat içinde evime geldim. Akşam kasıklarımda ağrılar başları adet ağrısı gibi ama normalmiş bu. Biraz kanama var birkaç gün sürer dedi doktor. Tüplerim açık çıktı çok şükür bundan sonra klomen tedavisine başlayacağız. İnşallah Allahım hayırlısı nasip eder hepimize

Arkadaşlar merhaba,bugün anestezili Hsg çekildim. Ben çok korkarak ve buraları hep okuyarak girdim birisine yardımım dokunur diye anlatmak istedim. PCOS um ve 1.5 yıldır bebek için uğraşıyoruz 2 al önce ciddi tedavi sürecine girdik. Neyse çok uzatmayım, doktorum tüplere bakmamız lazım diyince bugüne randevu verdi anestezili istedim çünkü korkuyordum. 15 dk sürmüş uyandığımda odamdaydım. Hiç korkulacak bişey yokmuş. 2 saat içinde evime geldim. Akşam kasıklarımda ağrılar başları adet ağrısı gibi ama normalmiş bu. Biraz kanama var birkaç gün sürer dedi doktor. Tüplerim açık çıktı çok şükür bundan sonra klomen tedavisine başlayacağız. İnşallah Allahım hayırlısı nasip eder hepimize
Ben de iki gün önce çekildim, benim rahim çok darmış ve işlem yapılırken çok kanama olmuş, yarım gün hastanede yattım. Kanamayı durdurmak için tampon koydular ve hala kanamam var. 20 gün ilişki olmasın dedi. Canım hala acıyor :KK43: Sizin de dar olduğu için mi kanama oldu?

Ben de iki gün önce çekildim, benim rahim çok darmış ve işlem yapılırken çok kanama olmuş, yarım gün hastanede yattım. Kanamayı durdurmak için tampon koydular ve hala kanamam var. 20 gün ilişki olmasın dedi. Canım hala acıyor :KK43: Sizin de dar olduğu için mi kanama oldu?

X