Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Ilk evlendiğim yıllarda genel anestezi ile hsg çektirdim.Bir tüp kapalıydı.Bir kaç ay önce tedaviye başlamak için görüştüğümüz doktor çekilen hsg görüntülerini beğenmedi yenisini tavsiye etti.Bu defa anestizisiz çektirmeye karar verdik çünkü yakın zamanda arkadaşım çektirmişti ve bana da cesaret verdi.Çekim günü işlem öncesi ağrı kesici serum veriyorlarmış bana vermediler,apar topar çağırdılar.o işlem sırasındaki ağrı gayet de fazlaydı resmen travma yarattı bende.tedaviyi erteledim.Iyi yani kapalı olan tüp açılmış.Ha bi de işlem sonrası ağrı olmadı gibi bişey.Adet sancısı gibiydi.bir gün sürdü geçti.işleme geçmeden önce ağrı kesici isterseniz korkutucu olmuyor bu kadar kızlar aklınızda olsun
Bende Perşembe günü çekinicem rahim filmi bende de biraz korku var açıkçası bakalım sonrasında durum ne oluyo gebe kalan oldu mu acaba

merhaba yakın zamanda Antalya Vitale de çektiren var mı acaba memnunlar mı ve ücret bilgisi mümkünse alabiliirmiyim
ayın yirmisi için randevu aldım telefonla ancak ücret bilgisi verilmiyorlar işten izinde almak istemedim aşşa yukarı ne kadar acaba

Bende Perşembe günü çekinicem rahim filmi bende de biraz korku var açıkçası bakalım sonrasında durum ne oluyo gebe kalan oldu mu acaba
bende ayın 20 sinde çekilicem benim arkadaşım 2021 ocakta çekilde 2021 martta hamile haberini aldık şükür
umarım bizlerde tez zamanda güzel haberler alırız

bende ayın 20 sinde çekilicem benim arkadaşım 2021 ocakta çekilde 2021 martta hamile haberini aldık şükür
Ay ne güzel İnşALLAH bizede nasip olur herhangi bi şey çıkmış mıydı rahim filminde acaba

İnşALLAH bizde de çıkmaz ya çok korkuyorum bende
sen ne zaman çekileceksin korkma canım işlem zaten 5 dk lık birşey anestezili çektirirsin onuda istersen
birşey çıkar diye korkuyorsanda allah dermansız dert vermesin sebepsiz infertilite yerine sorunu biliriz onu çözmeye çalışırız en azından

sen ne zaman çekileceksin korkma canım işlem zaten 5 dk lık birşey anestezili çektirirsin onuda istersen
birşey çıkar diye korkuyorsanda allah dermansız dert vermesin sebepsiz infertilite yerine sorunu biliriz onu çözmeye çalışırız en azından
Perşembe günü İnşALLAH çekinicem ben görüntüleme merkezinde anestezisiz çekinicem öyle dedi çekilenlerde memnun kalmış yorumları iyiydi o yüzden biraz motive oldum

Perşembe günü İnşALLAH çekinicem ben görüntüleme merkezinde anestezisiz çekinicem öyle dedi çekilenlerde memnun kalmış yorumları iyiydi o yüzden biraz motive oldum
hadi bakalım sorunsuz kolaylıkla olsun inşallah adet bitiminden sonra kaçıncı günün oluyor bana doktor 1 hafta içinde al dedi ama bazı yerlerde 1-3. gün arası olmalı yazıyor

hadi bakalım sorunsuz kolaylıkla olsun inşallah adet bitiminden sonra kaçıncı günün oluyor bana doktor 1 hafta içinde al dedi ama bazı yerlerde 1-3. gün arası olmalı yazıyor
Hepimiz için hayırlısı olsun işte benim adetim bugün bitiyor Perşembe için aldım bi hafta içinde demişti doktor çekecek kişide öyle dedi

Aralık'ta anestezili hsg çektirdim kızlar ve düzenli olarak aynı tarihte yumurtlama görüyordum diğer aylarda hsg den sonra ikinci ay ama yumurtlama göremiyorum bu durumu yaşayan var mı

Hakkınızda hayırlısı olsun.bu benim 2.rahim filmi maceram.ilkinde 2.ayda kimyasal gebelik yaşadım.bu defa ne olur bilmiyorum

merhaba yakın zamanda Antalya Vitale de çektiren var mı acaba memnunlar mı ve ücret bilgisi mümkünse alabiliirmiyim
ayın yirmisi için randevu aldım telefonla ancak ücret bilgisi verilmiyorlar işten izinde almak istemedim aşşa yukarı ne kadar acaba
Canım bende cektirmemi istedi doktorum selale tip ta 1000 + doktor muayne ucreti diye soylediler ama vitale yi bilmiyorum ve egitim arastirma hastanesinde cektirmeyi dusunuyorum bende

Canım bende cektirmemi istedi doktorum selale tip ta 1000 + doktor muayne ucreti diye soylediler ama vitale yi bilmiyorum ve egitim arastirma hastanesinde cektirmeyi dusunuyorum bende

Benim kendi doktorum vitale de gecen gidip bilgi aldim 500 Tl anestezisiz 850 Tl anestezili fiyati doktor canin çok tatliysa anestezili yapalim dedi ben anestezisiz cektircem pazartesi insallah

Merhaba, 1 haftadir korkudan ölüyordum. 1 saat önce hsg cektirdim hem de üniversite hastanesinde 94 liraya. Hicccccc korkulacak bir islem degil, ben korkudan ölerek girdim ve tek hissettigim biraz adet sancisi benzeri birsey ve saniyelik sürdü. Burda öldük bittik yazanlara inanmayin. Özel hastanede sordum 1000 lira anestezisiz 1200 anestezili dediler. Onlar bile anestezi tavsiye etmediler. Gittim tertemiz üniversite hastanesine 94 lira verdim 0 acisiz 5 dkda cektirdim. Popodan igne yaptirmak bile daha cok aciyor hic dert etmeyin, cogu yalan söylüyor. Benden önce 3 kisi girdi hepsi de acimadi bile dediler. 15 dk da 3 kisi bitti.

Böyle güzel haberler verin bize heppp 😍😍😍

Hsg cekiminden sonraki 6 ay icinde gebe kalanlar lütfen burada bilgilendirin bizi. 😊

Böyle güzel haberler verin bize heppp 😍😍😍

Hsg cekiminden sonraki 6 ay icinde gebe kalanlar lütfen burada bilgilendirin bizi. 😊
Ben bugün cektirdim hicbir sorun yok ama aşılama yapalım dedi beklemediğimiz birşey olduğu için düşünelim dedik bakalim

X