Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

2kere rahim filmi çektirdim.ilkinde çok azıcık bir ağrım olmuştu.sağ tüpümde biraz yapışıklık varmış açtılar.2ay sonrada hamile kaldım tam bingo derken dış gebelik sağ tüpüm alındı;( (2sene önce) 1ay öncede ikinciyi çektirdim.sol tüpümde hasar görmüş hidrosalpinks oyüzden biraz ağrıdı .tekrar ameliyat olcam.inanın rahim filmi korkulacak birşey değil benm yaşadıklarımın yanında hergün çekselerdide bunları yaşamasaydım.1dklık bir ağrı hepsi bu

kizlarr ❤ benim bugun 14. gunum :) Normalde test yapmicaktim adetimi beklicektim ama 2 gundur vajinam ve kasigima ara ara agri vuruyor cok hafif 1 dk suruyor geciyor. dayanamadim aldim dedim yani varsa var yoksa bir dahaki aya. 2 3 saat once yaptim yani akşam idrarıyla :) ilk 3 dakikada gozle gorulebilir kirmizi cizgi cikti. İnanamadım, dedim idrar kurumuştur. Su damlattım gitmedi orda öyle hala 2. cizgi :) sizce varmi gebelik, sabah ilk işim kan vermek 😍

Eklentiler

• 20201010_205640.jpg
    20201010_205640.jpg
    50,8 KB · Görüntüleme: 136
Kizlar rahim filmi sonucum yorumlarmisiniz? Bu sekilde hamile kalabilir miyim ?

Eklentiler

• FDFF144B-C118-41EF-AE89-587B50981831.jpeg
    FDFF144B-C118-41EF-AE89-587B50981831.jpeg
    122,1 KB · Görüntüleme: 133
Arkadaşlar rehim filmi cektirmem gerekiyor fakat jinekologumu genel anestezi için ikna edemedim:çok üzgünüm: Yaptığım araştırmalar son derece gözümü korkuttu.Bu konuda tecrübesi olan arkadaslar paylasırsanız cok mutlu olurum.Şimdiden tesekkürler.
yaklasik 5 ay kadar once cektirmistim bende..
agri yok dersem yalan olur ama dayanilamayacak bir agri asla degil..siddetli regli agrisi gibi o da ilaci verdiginde hissediyorsun ki kisa suren bir islem..benim midem bulanmisti işlem sirasinda onda da benim bu tarz seylerde hassas olmam ve hemen mideme vurmasiyla ilgili..nekadar rahat olursan okadar iyi..simdiden gecmis olsun🙏

Kızlar merhaba ben de bu hafta çekildim hsgyi yapışıklık vardı ama halledildi şükür açtılar yani uzun denemeler sonunda ama rahmimde bi anormallik var tersmiş heralde annemin de öyleymiş hiç sıkıntı olmamış hayırlısı inşaallah

uludag uni tıp fakultesinde rahim filmi çektiren görüntüsünü ekleyebılır mı ? Benim rahim filmim mi sıkıntılı çekim sırasında sorun mu oldu acaba değişik geldi merak ediyorum

uludag uni tıp fakultesinde rahim filmi çektiren görüntüsünü ekleyebılır mı ? Benim rahim filmim mi sıkıntılı çekim sırasında sorun mu oldu acaba değişik geldi merak ediyorum
Ben hsg görüntümü ekliyorum.
Özelde çektirdiğim hiç bu şekilde değildi. Umarım hatalı çekim veya sorun oluşturabılecek birşey yoktur. 4 gündür kahverengi akıntım devam ediyor.

Eklentiler

• 20201018_150622.png
    20201018_150622.png
    329,3 KB · Görüntüleme: 110
Ben rahim filmi çekildikten hemen sonra oğluma hamile kaldım. Allah hepinize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah. Şimdi tekrar iatşyoruz bir bebek. Hepimize nasip olsun inşallah 💟

Ben de bu ay rahim filmi çektirecem ve aşırı korkuyorum 😔
Hiç korkma tatlım acısız ağrısız gerçekten ağrı dediğim de şu birkaç saniye Adet sancısı gibi ilacı verdiklerinde oluyo o da saniye yani dakika bile değil çok basit 5-10 dakika arası bişey sürdü benim o da o sırada çok konuşmuşum ilaçlar hep dışarı akmış konuşmamam gerekmiş ben ne bileyim konuşuyorum gerginliğim azalsın diye kimse bana susta demiyo hahaha 😁çok basit bi işlem hiç korkma yani

Hiç korkma tatlım acısız ağrısız gerçekten ağrı dediğim de şu birkaç saniye Adet sancısı gibi ilacı verdiklerinde oluyo o da saniye yani dakika bile değil çok basit 5-10 dakika arası bişey sürdü benim o da o sırada çok konuşmuşum ilaçlar hep dışarı akmış konuşmamam gerekmiş ben ne bileyim konuşuyorum gerginliğim azalsın diye kimse bana susta demiyo hahaha 😁çok basit bi işlem hiç korkma yani
Rahime taktıkları şey acıtmıyormu?

X