Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Arkadaşlar aranızda rahim filmi çekildikten sonra regl gecikmesi yaşayan varmı (gebelik testi yaptık negatif arkadaşlar)
Galiba bir gecikme yaşadım ama aynı durumu yaşayan var mi merak ettim sat 5 Şubat dı

Arkadaşlar aranızda rahim filmi çekildikten sonra regl gecikmesi yaşayan varmı (gebelik testi yaptık negatif arkadaşlar)
Galiba bir gecikme yaşadım ama aynı durumu yaşayan var mi merak ettim sat 5 Şubat dı
Ben bu sitede geciken yada erken olan duydum

Korkmayın korkacak anestesilik hiç bir durum yok çok rahat bir işlem devlette olmadım özel bir mr klinikte oldum ama her ikiside çok ama çok basit bir işlem Allahın mucizesine sizde tanık olun bire bir görüyorsunuz 🍀🌸
Arkadaşlar rehim filmi cektirmem gerekiyor fakat jinekologumu genel anestezi için ikna edemedim:çok üzgünüm: Yaptığım araştırmalar son derece gözümü korkuttu.Bu konuda tecrübesi olan arkadaslar paylasırsanız cok mutlu olurum.Şimdiden tesekkürler.
[/QUOT

benim gecikti canım daha öncede konuşmuştuk seninle hala gelmedi dün test yaptım negatif yine rahim filmindedir diye düşünüyorum artık bende
hmm kacinci
benim gecikti canım daha öncede konuşmuştuk seninle hala gelmedi dün test yaptım negatif yine rahim filmindedir diye düşünüyorum artık bende
hmm kaçıncı ayi filmin

Arkadaslar iki hafta once cekindim hsg 4 yillik evliyim ilk evlendigimde 2 kez hamile kaldim kurtajdan sonra hamile kalamadim ve artik cektirmem gerektigine inandim korkunun ecele faydasi yok deyip cektirdim aslinda sonuctan cok korkuyordum ya tikaliysa tuplerim yaa acilmazsa endise yasamak hsg cektirmekten daha zor cektirin kurtulun cektirip tuplerinizin tikali olmadigini gorurseniz inanin o mutluluk parayla olculemiyor ben cektirdim cok sukur acik sivi gecti ama onceden tikalimiydi bunu bilemeyiz dediler 2 haftadir cok rahatladim cok sukur bebek isi nasip isi oldugunu dusunen bi insanim ama kendimi suclamaktan kurtuldum yapabilecegim herseyi yaptim gerisi yaradanin takdiridir sormak istediginiz varsa cevaplayabilirim
merhaba 2 kez karnımda bebeğimin kalbi durdu ilki 9 haftalık ikincisi 15 haftalıktı artık hsg çektirmek istiyorum bugün normal doğum+kürtaj olalı 37. günüm henüz adet olmadım hemen bu ay çektirebilir miyim ?

Kadın doğum beni infertilite kısırlık bölümüne yönlendirmişti. Ordaki doktor hsg mi iste ben hsg çeken bi devlet hastanesi bulamadım ben normal bi görüntülemr merkezine gittim adetimin 3. Günü idi 1 gün öncesinden randevu almıştım sonra ertesi gün çağırdılar hiççççç ağrı hissetmedim çok az bi kanam oldu bi gün sürdü ücreti 600 tl idi indirimdeymiş bacım ben çok yer araştırdım en iyisi ve uygun fiyatlısı bu ve sıfır ağrı çok az sızlanma oluyor ilaç verildiğinde okadar geçen ay çekmiştim şimdi hamileyim bende 1 yıldır uğraşıyordum tuhaf olan isr tüplerim kapalı değilmiş, yumurtalıklarım ve hormon testlerimde çok iyidi ama bu ay tuttu demekki vakti gelmiş rabbim isteyen herkese nasip etsin inş istersen o yerin adresinide verebilirim :KK68::dua:
Canim ben cektirdim dediğin gibi pek agri olmadi. Bende 250tl verdim özel.hasyanede batman yasam hastanesinde. Daa adet olmadım ben ama bu ay pek bi belirtti olmadı zaten. Muhtemelen adet olucam. Zaten bi dahaki ay da adet olursam eğer aşılama kesinleşir bizim için. Sen hiç adet olmadınmi hsg den sonra

Bneim rahim filmi sonucum bu

Eklentiler

• P_20200311_190032_1.jpg
    P_20200311_190032_1.jpg
    63,6 KB · Görüntüleme: 73
Canim ben cektirdim dediğin gibi pek agri olmadi. Bende 250tl verdim özel.hasyanede batman yasam hastanesinde. Daa adet olmadım ben ama bu ay pek bi belirtti olmadı zaten. Muhtemelen adet olucam. Zaten bi dahaki ay da adet olursam eğer aşılama kesinleşir bizim için. Sen hiç adet olmadınmi hsg den sonra
Evet tatlım şubatın başında adet gördüm ve film çektirdim daha adet görmedim, benmde tek belirtim adetime 10 gün kala çok fena bi sancı girmişti karnıma ve göhüslerimde hassaslık vardı aslında klasik adet belirtileriydi, bende bu ay hemen beklemiyordum ama nasip çok şükür :KK73:

Ben devlet Hastanesi'nde anestezili çektirdim çok korkuyordum ama anestezi alınca hiç bişey hissetmedim haliyle. Uyandıktan sonra sadece normal olarak adet sancısı gibi sancılarım oldu dayanilmayacak bir agri olmadı çok şükür çektirdim kurtuldum dedim

Arkadaşlar merhaba tekrar umarım yardımcı olursunuz benim 10 günlük bi adet gecikmem var şuan rahim filminden kaynaklı olabileceğini düşünüyorum bende ama 2-3 gün evvel akıntımın içinde iğne ucu kadar pembe bişi gördüm sonda önemsemedim dün gece de aynı şekilde bu defa küçük tırnağın ucu kadar kılcal damar şeklinde pembe bişi geldi akıntıyla birlikte 2-3 defa acaba adet mi olucam dedim sabah kalktım sadece akıntı geliyor sol göğsümde karıncalanma var bunu yaşayıp adet olan oldumu acaba sökülmeye çalıştığı için mi böyle yardımcı olursanız çok sevinirim

X